MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Suwałki

Zaczęliście przygotowywać wesele? Przeraziła Was niekończąca się ilość punktów koniecznych do zrealizowania? 

W końcu przyjęcie to nie tylko stroje i sala weselna z wybranym motywem przewodnim. To też ustalanie menu, wybór zespołu (lub dj-a), zaproszenia, kwiaty, alkohol na wesele...

Suwałki na szczęście nie zostawiają pewnych kwestii na ostatnią chwilę i tym sposobem już na kilka tygodni przed uroczystością, mają wszystko „dopięte na ostatni guzik”. Szczególnie obecnie nie opłaca się czekanie na „lepsze ceny i okazje”, gdy z każdym miesiącem jest coraz drożej. Właśnie dlatego nie czekajcie dłużej i już teraz wejdźcie na stronę internetową Grupy Grabiec – najlepszej hurtowni alkoholu.

Suwałki poznały się na zaletach hurtowni alkoholu Grupy Grabiec

Kupowanie u nas jest rozsądniejsze i korzystniejsze niż sądzicie. Szybko przekonacie się, że nawet najlepszy sklep z alkoholami (jaki mają Suwałki), nie dorówna temu, co proponujemy.  

Mamy nie tylko wódkę na wesele („czysta” wciąż króluje), ale i wszelkie inne, wybornej klasy jakościowe alkohole. To wszystko w cenach, które bardzo przyjemnie zaskoczą (nie to co sklepowe marże).

Ceny nie są naszą jedyną zaletą (choć nie ukrywajmy że są ważnym aspektem). Szeroki asortyment może początkowo „przytłoczyć”. Na szczęście nasza ekipa fachowców wie, jak poruszać się w gąszczu trunków. Dzięki nam dobierzecie najodpowiedniejszy alkohol nie tylko pod menu czy porę roku, ale nawet motyw przewodni (chodzi o kształt i wygląd butelek). Mamy te przeźroczyste, matowe, oszronione, czarne, smukłe, pękate, wyglądające jak kraftowe... Dokładnie takie jakich potrzebujecie. 

Będziemy w stanie pomóc przeliczyć potrzebną ilość flaszek wódki na wesele (Suwałki najchętniej wznoszą toast czystą), ale i nie zapomnimy o dodatkowych na „bramki” czy nagrody w konkursach. Nie martwcie się – dla niepijących i dzieci też coś doradzimy. 

Mamy przygotowaną bogatą ofertę : 

 • wódek (w tym smakowych),
 • rozmaitych win (także musujących na pierwszy toast i Piccolo),
 • napoi bezalkoholowych,
 • piw (także bezalkoholowych), 
 • idealnych dla barmana, na samoobsługowy drink bar lub do fontanny alkoholu: whisky, rumów czy ginów..

Nie tylko asortyment mamy lepszy niż sklep z alkoholami. Suwałki  doceniają też naszą dostępność, gdyż na bieżąco uzupełniamy zapasy. 

Co już wiecie o Grupie Grabiec – najlepszej hurtowni alkoholu?

Suwałki już poznały zalety jak:

 • bezkonkurencyjne  ceny,
 • największy wybór, 
 • spore zapasy magazynowe
 • czy fachowa i profesjonalna obsługa.

O czym jeszcze nie wiecie? O transporcie w wybranym terminie i w ustalone z Wami miejsce w Polsce. Już nie musicie się martwić o to czy macie:

 • odpowiednio duże auto,
 • czas by wszystko przewieźć,
 • miejsce do magazynowania,
 • potłuczone w dowozie butelki.

Odpadają wszelakie problemy logistyczne dotyczące tematu jakim jest alkohol na wesele. Suwałki od teraz mogą wszystko kupić przez internet. Wystarczy że zamówicie towar i ustalicie czas i punkt, a my zajmiemy się resztą. 

Wódka na wesele (Suwałki potwierdzą), to nie wszystko, ale że wiemy „co w trawie piszczy”, z nami możecie poczuć się „zaopiekowani” i w inne alkohole. To co? Widzimy się na zakupach?

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090