MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Sklep online Producent Whisky

WHISKY NA WESELE

Sortuj:

WHISKY NA WESELE

Whisky to trunek alkoholowy, który powstaje w procesie destylacji zacieru zbożowego. Poddawany dojrzewaniu w – najczęściej dębowych – beczkach, ceniony jest za bogactwo aromatów i wyjątkowy smak. Choć kojarzony jest głównie z krajami anglosaskimi, od dawna gości również na stołach polskich, także tych weselnych. Whisky na wesele to pomysł odważny, jednak docenią go prawdziwi koneserzy. Wśród pan i panów coraz częściej znajdują się amatorzy dobrych trunków, którzy, pijąc w towarzystwie gości i za zdrowie Pary Młodej, nie spieszą się, a delektują. Whisky to idealne rozwiązanie właśnie dla nich.

Czytaj więcej...

Najlepsza whisky na wesele

Wiemy, że choć wiele Par Młodych chętnych jest, by zaspokoić potrzeby smakowe najbardziej wymagających gości, nie każde świeżo upieczone małżeństwo wie, jak wprowadzić whisky bądź brandy na weselną salę. Zdając sobie sprawę z tego, że whisky pojawia się na weselach coraz częściej, chętnie pomożemy Państwu nie tylko wskazać, jaka jest najlepsza whisky na wesele, ale i zaproponować, w jakiej formie ją podać. Możemy zasugerować Państwu rozwiązanie, które spotkało się z aprobatą wielu naszych klientów. Otóż na weselnym stole głównie stawiana jest wódka czysta, natomiast whisky lub pozostałe alkohole, w tym wódka smakowa bądź piwo, stawiane są na stole dodatkowym, przeznaczonym dla tych gości, którzy mają ochotę na inny smak niż smak czystej. Stolik dodatkowy daje im szeroki wybór – w zależności od tego, co zdecydujemy się na nim postawić.

Jaką whisky na wesele?

W naszej bogatej ofercie pragniemy przedstawić Państwu whisky oraz bourbony najwyższej klasy. Znajdują się w niej zarówno popularne, tradycyjne marki, jak i te nietuzinkowe, cieszące się oryginalnością, których wybór zaskoczy wszystkich gości. Jaką whisky na wesele wybierają najczęściej Polacy? Według naszych doświadczeń, nie są to jedynie te najbardziej znane i cenione marki takie jak: Jack Daniel’s, Ballantine’s, Grant’s czy Johnnie Walker. Zachęcamy Państwa również do sprawdzenia pozostałych propozycji, w tym brandy: Metaxa, Ronsard Napoleon bądź Bourbon Jim Beam.

Gdzie kupić whisky na wesle?

Warto pamiętać również o tym, że znaczenie ma również miejsce zakupu alkoholi weselnych, w tym whisky. Istnieje spora różnica między zakupem alkoholi weselnych w sklepie stacjonarnym a hurtownią – różnica ta dotyczyć będzie przede wszystkim warunków cenowych. Jeśli więc zastanawiają się Państwo, gdzie kupić whisky na wesele, chętnie skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy atrakcyjne warunki. Będzie nam niezmiernie miło dopiąć realizację Państwa zamówienia na ostatni guzik, zadbamy również o kwestię transportu nie tylko whisky bądź wódki czystej, ale również i pozostałych alkoholi, które wzbudzą Państwa zainteresowanie.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090