MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Blog Podróż poślubna. Gdzie, kiedy, w jakim budżecie?

Podróż poślubna. Gdzie, kiedy, w jakim budżecie?

Zorganizowanie podróży poślubnej to bardzo ważna kwestia. W końcu na ten moment czeka większość nowożeńców. Jest to doskonała okazja, aby nieco wypocząć, zapomnieć o stresie związanym z organizacją wydarzenia i pobyć ze sobą jedynie we dwójkę. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób zorganizować taką podróż poślubną i gdzie się na nią udać, oraz jak wiele pieniędzy na to potrzeba.

Po pierwsze - liczy się budżet

Z całą pewnością pierwszą i bardzo ważną kwestią do ustalenia, jest budżet całej podróży. Bez tego nie wypali żadne dalsze planowanie. W pierwszej kolejności ustalić trzeba, jak dużo pieniędzy można wydać i jak długie mogą być takie wakacje. Często jest to ograniczone urlopem, ale właśnie również posiadanym budżetem. Dysponując niewielkim budżetem, zdecydować można się na pobliski wyjazd. Jednak wcale nie musi on być nudny. Zdecydować się można, chociażby na eleganckie SPA. Posiadając więcej pieniędzy, z całą pewnością myśleć już można o zagranicznej, a nawet bardzo dalekiej wycieczce.

Podróż poślubna samodzielnie, czy może zaplanowana przez biuro podróży?

Jest to kolejny dylemat, przed którym stają nowożeńcy. Czy lepiej zdecydować się na podróż zaplanowaną od A do Z przez biuro podróży, czy może na wakacje pojechać samodzielnie? Z całą pewnością w dużej mierze zależy to od osobistych preferencji, oraz wymogów. Na pewno wczasy zorganizowane przez biuro podróży będą w sam raz dla osób, które lubią wypoczywać i mieć wszystko odgórnie zaplanowane. Dzięki temu nie trzeba martwić się transportem, posiłkami, ani atrakcjami. Jednak może to być nużące dla osób, które cenią sobie aktywność. To właśnie dlatego nowożeńcy, którzy lubią odkrywać nowe miejsca, a także nie mogą zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, z całą pewnością powinni wybrać się na wakacje samodzielnie. Taki wyjazd zapewnia o wiele większą swobodę i elastyczność.

Polska, czy kraje zagraniczne?

Jest to kolejny dylemat, który wielu parom spędza sen z powiek. Czy na podróż poślubną w ogóle warto wybierać Polskę? Jak najbardziej, ponieważ ma naprawdę wiele do zaoferowania. Można zdecydować się na przykład na hotel ze SPA, w którym można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim czasie planowania i przygotowywania się do ślubu. Osoby, które jednak szukają wysokich temperatur i egzotycznych klimatów, o wiele bardziej zadowolone będą za granicą, a dokładniej w krajach śródziemnomorskich lub tropikalnych. Wszystko zawsze warto dopasować względem swoich oczekiwań, ale również i prywatnych upodobań i planów na odpoczynek.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090