MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Pabianice

Przed Wami absolutnie bezkonkurencyjna hurtownia alkoholi. Pabianice poznajcie Grupę Grabiec

Alkohol towarzyszy Wam (i nam) podczas większości radosnych chwil. Celebrowanie imienin, urodzin, rocznic, a co dopiero ślubu, jest jeszcze przyjemniejsze przy lampce wina czy toaście z „czystą”. Właśnie wesele jest momentem, gdy kupujecie go (alkoholu) najwięcej. By wraz z bliskimi osobami, bawić się i tańczyć do rana. Pokazać gościnność w całej krasie. 

Nie chcecie oszczędzać na gościach, ale wolelibyście aby zostało Wam coś w portfelach? Zatem darujcie sobie sklep z alkoholami! Pabianice nie idźcie tą drogą. Zamiast tego zasiądźcie wygodnie, otwórzcie laptop lub chwyćcie komórkę i odwiedźcie niezrównaną (nie tylko internetową) hurtownię Grupy Grabiec.

Alkohol na wesele - Pabianice lubią dobry w jeszcze lepszej cenie 

W poszukiwaniu tanich, ale świetnych jakościowo trunków, najlepiej wybrać się do hurtowni alkoholu. Pabianice mogą to zrobić już online, bez wychodzenia z domu. 

Komfortowo porównacie oferty, ceny. Sprawdzicie dostępności. Zakupicie i zamówicie dowóz w dogodnym terminie. Czy mogłoby być jeszcze łatwiej? Sklep z alkoholem w Pabianicach też możecie odwiedzić. Porównacie potem ile zaoszczędziliście kasy, nerwów i czasu.  

Posiadamy wszelakie typy trunków procentowych. Potrzebna wódka na wesele? Pabianice drogie – mamy i tę najpopularniejszą i taką o której pierwszy (ale gwarantujemy nie ostatni), raz słyszycie. Nie bójcie się zostać trendsetterami i spróbujcie nowych, ciekawych marek!  

Poza tym w naszej hurtowni dostaniecie:

 • wódki smakowe,
 • wina wszelkiego typu,
 • piwa (także bezalkoholowe),
 • rumy, whisky,
 • napoje bezalkoholowe jak Piccolo czy syropy do drinków, etc.

A wszystko w atrakcyjnych cenach, które przy dużych zakupach stają się jeszcze przyjemniejsze. Organizując wesele macie mnóstwo dodatkowych kosztów. Dlatego wszystkim zależy aby zaoszczędzić, równocześnie hojnie goszcząc przybyłych. A my to umożliwiamy.

Wódka na wesele – Pabianice kupują ją u nas. Z dowozem 

Posiadamy własną flotę aut, którymi dostarczymy zakupy od nas, w ustalone wcześniej miejsce i w dogodnym dla Was terminie. Na dzień, tydzień czy miesiąc przed uroczystością. Do domu lub wprost na salę. Odpadają problemy w stylu:

 • skąd wziąć auto,
 • kiedy znaleźć czas,
 • gdzie magazynować,
 • co jeśli się coś potłucze, etc.

Widzicie? Dzięki nam kolejny kłopot z głowy. 

Alkohol na wesele (Pabianice cenią sobie różnorodność), powinien być urozmaicony. Jak wspomnieliśmy dbamy nie tylko o szerokość, ale i dostępność oferty. Stale uzupełniamy zapasy magazynowe, aby nic Wam nie zabrakło.  Dzięki nam macie możliwość wyboru spośród wielu smaków i marek.

Wygrywamy też obsługą - w pełni profesjonalną, która potrafi odpowiedzieć na każde pytanie w temacie alkoholu.

Co mogą zrobić?

 • dostosować go do: pory roku czy menu,
 • przeliczyć potrzebne ilości butelek,
 • doradzić co do nowości,
 • przypomnieć o niepijących, dzieciach,
 • pamiętać o dodatkowych butelkach: na bramki, nagrody czy dla barmana.

Raz zakupy u nas, to już zawsze zakupy u nas. Przekonajcie się.  Zapraszamy.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090