MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Ruda Śląska

Internetowa hurtownia alkoholi – Ruda Śląska ceni sobie oszczędność czasu i pieniędzy

Zanim z ulgą powiecie „wesele, wesele i już po weselu” przed Wami jeszcze ogrom pracy. Wybór sali, menu, motywu przewodniego, strojów, rozdanie zaproszeń... Ta lista zdaje się nie mieć końca. 

Są decyzje łatwe i przyjemne – jeść każdy lubi, ulubioną cukiernię pewnie macie od lat, zmysł estetyczny podpowiada Wam jaka sala jest ok, a czego na pewno nie weźmiecie. Gorzej ma się sprawa, jeśli chodzi o to, na jaką się zdecydować wódkę na wesele. W Rudzie Śląskiej, Gdyni czy w Karpaczu większość jest zgodna tylko co do jednego - że jak toast to „czystą”. A poza tym? Jedni wolą stare, sprawdzone marki. Inni lubią testować nowe. Jedni chcą by były to wódki na kukurydzy, inni wolą na ziemniaku lub innym zbożu. Od gatunków, nazw i butelek może Wam się zakręcić w głowie. Bo wbrew temu co sądzicie, ma znaczenie jaki alkohol na wesele wybierzecie.

Nie macie pojęcia na co się zdecydować? Czy postawić na ładną butelkę, pewniaka czy może jednak zaskoczyć gości? Zamiast rwać włosy z głowy, warto byście rozważyli zakup napojów wyskokowych u takich profesjonalistów, jacy pracują w hurtowni alkoholu Grupa Grabiec. 

Sklep z alkoholami w Rudzie Śląskiej? Nie traćcie czasu i alkohol na wesele kupcie przez internet

Owszem, możecie zajrzeć do stacjonarnego sklepu. Po co? By wiedzieć ile czasu i pieniędzy zaoszczędziliście kupując wódkę na wesele online u Grupy Grabiec. 

Sklep (mimo, że kusi bliskością), nie da Wam tego, co możemy my zagwarantować. Bo czy w „sieciówce” możecie liczyć na:

 • Profesjonalną obsługę, pełną fachowców z branży alkoholi?
 • Pomoc w obliczeniu ile butelek potrzebujecie?
 • Dobór win czy innych trunków pod porę roku, menu?
 • Szeroki asortyment?
 • Dostępność od ręki?
 • Najlepsze ceny plus możliwość rabatowania przy większych zakupach?
 • Transport? 

Na ile pytań odpowiedzieliście twierdząco? U nas za każdym razem usłyszycie TAK. Tak – dowieziemy, doradzimy, policzymy. Tak – mamy największy wybór. 

Nasza hurtownia alkoholi to wszystko w jednym miejscu. W dodatku mamy atrakcyjne ceny i możliwość dostarczenia towaru pod wyznaczony adres w konkretnym dniu. 

Zatem rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, by szybko i w prosty sposób sprawdzić dostępność alkoholi, porównać ceny i uzgodnić transport. A jeśli potrzebujecie pomocy, odpowiedzi na jakieś pytania – służymy pomocą.

Internetowa hurtownia alkoholu. Ruda Śląska wybiera najlepszych

Oszczędność czasu nie jest jedyną zaletą. To że nie musicie już nigdzie jeździć, sprawdzać ceny w kilku miejscach, szukać wszystkiego po kilku sklepach– nie każdego przekona.  

To co przemawia do opornych, to bezkonkurencyjna cena w porównaniu z np. sklepem z alkoholami. Tu Ruda Śląska (i jej mieszkańcy) widzą największą korzyść z zakupu przez internet. 

Nie można też zapomnieć o sporej dostępności oraz różnorodności napojów procentowych. W jednym miejscu zaopatrzycie się praktycznie w każdy rodzaj alkoholu. 

Od: 

 • wódki (także smakowej),
 • wina (białe, czerwone, słodkie, wytrawne, półsłodkie, półwytrawne, musujące), 
 • piwa,
 • likierów, 
 • szampana (także dla najmłodszych – Piccolo),
 • po bardziej ekskluzywne trunki (jak whisky, rumy, burbony),
 • na gotowych drinkach i napojach bezalkoholowych kończąc.

Współpracujemy zarówno z największymi dostawcami i producentami jak i mniej znanymi, a wartymi polecenia. 

Dzięki fachowej i pomocnej obsłudze, cenom, dostępności, etc., zakup większej ilości alkoholu na wesele będzie korzystniejszy i bardziej opłacalny niż w sklepie alkoholowym. Choćby najlepszym w Rudzie Śląskiej.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090