MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Gorzów Wielkopolski

Alkohol na wesele? Gorzów Wielkopolski wznosi toasty wódką od Grupy Grabiec

Zastanawialiście się już jaką wódkę chcecie zaserwować na waszym weselu? Bo niezależnie od charakteru, motywu przewodniego przyjęcia, alkohol jest na tego typu uroczystości wręcz obowiązkowy. Można rzec, że to taka nasza słowiańska tradycja, związana z gościnnością i chęcią zabawy.  

Część z was zapewne zdecyduje się na zatrudnienie specjalisty od przyjęć, który wie czego pragną goście i potrafi to dostosować do charakteru uroczystości. Jeśli jednak postanowicie, by samodzielnie zorganizować wesele, przede wszystkim musicie znaleźć odpowiednią hurtownię alkoholi. Wolicie sklep z alkoholami, bo w Gorzowie Wielkopolskim macie ich sporo? Skoro lubicie przepłacać i się denerwować (małym wyborem, niską dostępnością czy brakiem transportu), nie możemy wam tego zabronić. Gdy podchodzicie do sprawy wesela racjonalnie i  z „głową” wiecie, że lepiej od razu skorzystać z oferty hurtowni.

Wódka na wesele w Gorzowie Wielkopolskim potrzebna na już?

Nie ma sprawy – zapraszamy! Nasi fachowi sprzedawcy (a przy okazji eksperci) z Grupy Grabiec, będą dla Was nieocenioną  pomocą. Doradzimy w każdej kwestii dotyczącej trunków na wesela. Nie ważne czy kameralne czy z „pompą”, podpowiemy co kupić i ile. Tak, aby temat alkoholu na uroczystość nie był już dla Was żadnym kłopotem.

Wódka (poza powitalnym toastem wznoszonym szampanem, Piccolo czy winem musującym) jest królową toastów i wesel. Niektórym wydawać by się mogło, że jej marka nie ma znaczenia. Że „czysta” od „czystej” niczym się nie różni. Błąd. Na szczęście nasi sprzedawcy wiedzą:

  • która jest na topie,
  • jaka jest nowością,
  • a nawet mogą Wam ją dobrać pod kolor czy kształt, by butelka świetnie komponowała się z dekoracjami, stołem. 

Internetowa hurtownia alkoholi? Gorzów Wielkopolski wie, dlaczego warto tam kupować? 

Robiąc listę zakupów należy pamiętać np. o winach. Czy potraficie je dobrać z całego asortymentu: białych, czerwonych, różowych, wytrawnych, słodkich, półwytrawnych, półsłodkich, musujących? Znacie się na bukietach, regionach pochodzenia? Wiecie jak je dostosować do menu? 

To samo z whisky. Single malt czy blend? Które piwo? Jaka wódka? Czy brać rum? Czy pomyśleliście o niepijących? Dzieciach? Macie już szampana?

Puchnie Wam od tego głowa? Na ratunek macie nas – my wiemy co z czym i „co w trawie piszczy”. Pomożemy i przygotujemy dla Was ofertę idealną. Jeśli kupujecie alkohol na wesele w Gorzowie Wielkopolskim, najlepiej doradzimy Wam, które marki z poszczególnych gatunków wybrać, by nie rozczarować podniebienia gości.

Ale to nie wszystko. Pomożemy przeliczyć potrzebną ilość butelek (nie zapominając o dodatkowych na oczepiny, bramki, na stół dla fotografa i orkiestry czy dla barmana (o ile go zatrudnicie)).

Hurtownia alkoholu. Gorzów Wielkopolski wybiera wygodę 

Co jeszcze oferujemy? Najbardziej atrakcyjne ceny na rynku, które przy sporych (zazwyczaj) weselnych zakupach, pozwolą Wam na oszczędność. Dodatkowo – wciąż macie możliwość negocjacji!

Duży wybór alkoholi (nowości, marki niszowe i popularne, premium i ekonomiczne) i dostępność, to wciąż nie wszystko! Mamy jeszcze jedną, znaczącą przewagę nad sklepami z alkoholem z Gorzowa Wielkopolskiego. Jest nią transport. Już nie musicie się martwić:

  • jak przewieźć taką ilość butelek,
  • co jeśli Wam się uszkodzą, 
  • gdzie je przechować do czasu wesela.

Komfortowo i bezpiecznie dostarczymy Wam alkohol pod wskazany adres w najbardziej odpowiednim dla Was terminie. Który sklep Wam to oferuje? 

Chcemy, by wasi goście weselni, długo i dobrze wspominali trunki z wesela! A Wy?

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090