MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Bytom

Hurtownia alkoholi Bytom - wódka na wesele i nie tylko

Po zaręczynach czas zacząć szykować ślub i wesele. Nie, nie chcemy Was pospieszać. Tylko nie zapomnijcie, że potrzeba będzie zrobić listę „TO DO”, do wykreślania rzeczy już gotowych.

Co jest ważne podczas rozpoczęcia przygotowań do uroczystości? Przede wszystkim, aby zastanowić się nad tym czego na waszym weselu zabraknąć nie może. A potem popytać znajomych, rodziny, etc., czy o czymś nie zapomnieliście. 

Na pewno jedne z podstawowych kwestii to sala, menu, tort i alkohol na wesele.  W Bytomiu czy w innym mieście, wybór sali będzie zależny od grubości portfela, ilości gości, motywu przewodniego (kto wie – może zdecydujecie się na wesele w plenerze?). Menu często proponowane jest w domu weselnym wśród sprawdzonych pozycji. Tort? Zapewne od dawna macie ulubioną cukiernię na oku. A co w kwestii wódki na wesele w  Bytomiu... Znacie się na trunkach? Umiecie je odpowiednio dobrać do posiłków, pory roku? Wiecie jakie wódki są obecnie popularne? Jeśli poczuliście się zagubieni, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej hurtowni alkoholi. Takiej jak nasza. U nas nie tylko możecie kupić alkohol w najlepszej cenie, ale przede wszystkim uzyskać poradę ekspertów i zagwarantować sobie transport.

Hurtownia alkoholu. Bytom lubi mieć wybór

Decydując się na zaufanie specjalistom, nie warto „rzucać się” na pierwszy z brzegu sklep z alkoholami w Bytomiu. Po co macie tracić czas i pieniądze na dojazd (i dodatkowo przepłacać), skoro one zazwyczaj nie zagwarantują Wam, ani:

  • najbardziej atrakcyjnych cen,
  • dodatkowych rabatów,
  • pełnej dostępności,
  • szerokiej oferty,
  • dużej ilości butelek,
  • transportu?

Szukając alkoholu na wesele skorzystajcie z siły internetu. A ona zaprowadzi Was wprost do nas – nasza hurtownia alkoholu to najlepsza na rynku ekipa pasjonatów, którzy na wiedzy o trunkach wysokoprocentowych „zjedli zęby”. 

Najtrafniej dobrana wódka na wesele? Bytom kupuje ją u Grabców

Nasza hurtownia alkoholi Grupa Grabiec, proponuje Wam całą gamę trunków. Oferta jest tak duża, że nie boimy się twierdzić, że nie mamy sobie równych w województwie, a może nawet w całej Polsce. Mówimy tu zarówno o alkoholach nisko jak i wysokoprocentowych, ale także produktach bezalkoholowych. U nas znajdziecie wszystko czego poszukiwaliście. A nawet dużo więcej. 

Macie do wyboru asortyment nie tylko szeroki, ale i często nietuzinkowy. Alkohole produkowane zarówno przez polskie jak i zagraniczne gorzelnie/destylarnie/browary. Niszowe jak i te najbardziej masowe. Niedrogie, ale i te z półki premium. 

Jest w czym wybierać, dlatego nie martwimy się, że nie dostaniecie czego potrzebujecie. A jeśli nie wiecie czego dokładnie szukacie, możecie na nas liczyć. Jesteśmy po to, by Wam doradzić. Najlepsza wódka na wesele? Najpopularniejsza? Najbardziej zaskakująca? W najelegantszej butelce? Jakkolwiek brzmi wasze pytanie – my znamy na nie odpowiedź.

Alkohol na wesele. Bytom z nami oszczędza

Już nie musicie bać się, że cena napoi „wyskokowych” wydrenuje Wam portfel. Chociaż kwoty za poszczególne trunki mogą się znacząco różnić, potrafimy dobrać je nie tylko wymogami, ale i kwotą adekwatną do zasobności portfeli. 

Nie dość, że posiadamy alkohol w atrakcyjnych cenach, to jeszcze przy większych zakupach, dodatkowo dajemy Wam szansę negocjowania rabatu. Łatwo odczuć różnicę w tym ile zapłacilibyście stacjonarnie, a jakie ceny ma nasz sklep z alkoholami.

Ale nie tylko wybór i cena. Dostępność także jest naszym atutem. Zamówione alkohole w dowolnej ilości, będziecie mogli odebrać „od ręki”. Czegoś zabraknie? Szybko to uzupełnimy. Tak samo w sytuacji, gdy czegoś nie posiadamy. 

Co jeszcze nas wyróżnia? Dowóz pod wskazany adres. Już nie musicie przyjeżdżać po zakup osobiście. Wystarczy internet. Odpada problem braku czasu czy odpowiedniego auta. 

Staniemy na głowie, abyście nie byli zawiedzeni naszymi usługami. To jak? Alkohol na wesele w Bytomiu wykreślacie z listy „TO DO”?

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090