MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Wrocław

Hurtownia alkoholi. Wrocławianie polubili te online

Hurtownia alkoholi oferuje przede wszystkim duże ilości trunków, w cenach niższych i bardziej konkurencyjnych niż sklepy. Nic zatem dziwnego, że wielu organizatorów imprez oraz pary młode (chcące zaopatrzyć się na swoje przyjęcie weselne) decyduje się na zakup trunków z hurtowni alkoholu. Klienci z Wrocławia jak i z każdego miasta w Polsce, wybierają hurtownie nie tylko ze względu na cenę oraz dostępność poszukiwanych trunków. Na tę decyzję ma wpływ również wiele innych zalet, dzięki którym wybór tego miejsca jest strzałem w dziesiątkę. Np. kolejnym ważnym czynnikiem jest oszczędność czasu, który jest bardzo potrzebny przy urządzaniu większego bankietu, uroczystości. 

Proces decyzyjny jest jeszcze prostszy, ceny niższe, a dostępności większe, w przypadku zakupów dokonywanych online. 

Sklep z alkoholami we Wrocławiu? Po co, skoro istnieje możliwość zakupów przez internet

W obecnych czasach większość zakupów przeniosła się do internetu, czego skutkiem są sklepy prowadzone przez hurtownie alkoholi. Dzięki temu każdy pełnoletni klient, może z domowego zacisza nabyć każdą dostępną ilość alkoholu. W dodatku wraz z transportem we wskazane miejsce. Ponadto z łatwością przejrzy wszystkie dostępne trunki, ich dostępność oraz cenę, co w sklepie stacjonarnym zajęłoby mnóstwo czasu. A tu kilka kliknięć wystarczy, żeby odnaleźć dowolną zakładkę z różnymi alkoholami i złożyć zamówienie z dostawą na salę weselną lub inne wyznaczone miejsce. 

Hurtownia alkoholi. Wrocław woli doskonałe doradztwo online

Oprócz niższych cen, większej dostępności i różnorodności asortymentu oraz możliwości dostawy zamówionych napoi alkoholowych w wybrane miejsce, w hurtowni alkoholi znajduje się doskonale przeszkolona obsługa. Swoim doświadczeniem i znajomością tematu, jest w stanie wyciągnąć z tarapatów, nawet najbardziej niezdecydowanych i zagubionych klientów. Podpowiedzą jaki alkohol będzie najlepszy do danej okazji oraz potraw na niej serwowanych. Rozróżni wybór ze względu na porę roku, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo także powie, ile butelek jest potrzebnych.

Alkohol na wesele? Wrocław ma doskonałą alternatywę w postaci hurtowni internetowej

Zakup wódki na wesele we Wrocławiu, zwykle wiąże się z koniecznością wydania większej sumy pieniędzy. Kolejnym kłopotem są problemy logistyczne, w przypadku gdy klient nie posiada odpowiedniego auta do przewiezienia tak dużej ilości alkoholu. 

Aby tego uniknąć, pary młode decydują się na zakup napojów alkoholowych w hurtowniach w sieci. Zarówno cena jak i możliwość dostawy zakupionych trunków pod salę weselną, to dwie najczęściej podawane argumenty, które tak bardzo stawiają hurtownie przed sklepami. 

Co więcej w hurtowni nowożeńcy mogą zaopatrzyć się również w inne rodzaje alkoholi, takie jak: whisky, brandy, rum, wino, piwo, wszelkiego rodzaju likiery oraz co ciekawe - napoje i drinki bezalkoholowe dla gości którzy zdecydują się na przybycie własnym samochodem, niepijących z innych powodów czy dzieci. 

W hurtowni alkoholi online, dzięki: 

  • niskim cenom,
  • dużej dostępności, 
  • możliwości dostawy zamówienia we wskazane miejsce, 
  • szerokiemu asortymentowi
  • oraz doskonałej obsłudze

zaopatrzenie się w większe ilości alkoholi jest znacznie łatwiejsze i prostsze niż w sklepach sieciowych lub marketach. Właśnie dlatego organizatorzy imprez i nowożeńcy, decydują się na zakup trunków na wydarzenia w hurtowni z alkoholami. Szczególnie tymi online. 

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090