MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Gdańsk

Hurtownia alkoholi  - Gdańsk i Trójmiasto kupują online

Organizacja większej imprezy, takiej jak na przykład wesele, często wiąże się z dużymi wydatkami. Para młoda musi przygotować budżet na salę weselną, zespół lub DJ’a, tort, przystrojenie sali, opłaty związane z mszą oraz zakup alkoholu. Wszystkie te koszty mogą przysporzyć bólu głowy, więc zaczyna się szukanie oszczędności. 

Dobrym miejscem w którym młodzi mogą sporo zaoszczędzić, kupując napoje wyskokowe, są hurtownie alkoholi. Tu zwykle cena za jedną butelkę trunku, jest znacząco niższa niż w sklepach sieciowych lub marketach. Ponadto hurtownie alkoholi w Gdańsku, jak i w każdym innym mieście, oferują znacznie więcej niż tylko niższe ceny alkoholi. Zalet jest przynajmniej kilka. 

Zatem przy organizowaniu imprezy, warto wybrać się do hurtowni w celu zapoznania się z ofertą. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie hurtowni internetowej. 

Zalety hurtowni alkoholi w Gdańsku

Główną zaletą jest ich obecność. Ale i tak, zakup przez internet będzie zawsze lepszym pomysłem. Dlaczego?

Do plusów zakupu alkoholi z hurtowni online, możemy zaliczyć możliwość dostawy zamówienia w wyznaczone miejsce, pod drzwi. Niezależnie czy będzie to adres domowy czy sali weselnej. Rozwiązuje to problem logistyczny, na który często narażony jest klient przy zakupie dużej ilości napoi alkoholowych. Szczególnie w przypadku, gdy nie ma odpowiedniego pojazdu, którym mógłby przewieźć znaczną ilość butelek napoi alkoholowych. 

Do niewątpliwych zalet, dopisać należy dużą dostępność i szeroką gamę produktów w ofercie. W hurtowni można nabyć każdy alkohol - od wódki i whisky, przez wino, burbon, piwo, aż po wszelkiego rodzaju likiery, drinki oraz napoje bezalkoholowe. Dzięki temu klient będzie mógł nabyć każdy potrzebny alkohol w jednym miejscu, co zaoszczędzi cenny czas, który zostałby zmarnowany na jeżdżenie pomiędzy sklepami. 

Następną zaletą jest dobrze wykwalifikowana obsługa, która dzięki swojemu doświadczeniu doradzi odpowiedni alkohol do: 

  • okazji,
  • serwowanych potraw, 
  • pory roku,
  • ilości i typowi zaproszonych gości.

Alkohol na wesele w Gdańsku

Jak wiadomo wódka na wesele w Gdańsku, to nie jedyny alkohol w jaki musi zaopatrzyć się para młoda na swoje przyjęcie. 

W tym celu warto udać się do hurtowni alkoholi, ponieważ dostanie się tam każdy trunek, w dowolnych ilościach, a dodatkowo zamówiony towar może być dostarczony pod salę weselną. 

Ponadto para młoda często decyduje się na postawienie specjalnego stolika, na którym wystawione są wszelkiego rodzaju trunki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy gość weselny znajdzie dla siebie odpowiedni napój alkoholowy. Jest to zdecydowanie mniej kosztowna opcja niż zatrudnienie barmana, jednak może ona przynieść równie dobre rezultaty. Największą różnicą jest brak kolorowych drinków i częściowa samoobsługa gości. 

Sklep z alkoholami w Gdańsku – możliwość zakupów przez internet

Wiele hurtowni alkoholi, prowadzi swoje sklepy internetowe. Ma to na celu ułatwienie nabywcy wykonanie zakupów, z praktycznie każdego miejsca w którym jest dostęp do internetu. Na stronie klient może zapoznać się z szeroką gamą produktów, ich cenami oraz dostępnością. 

W razie pytań odnośnie zamówienia, transportu lub dostępności napoi alkoholowych, zawsze można się skontaktować z obsługą hurtowni przez telefon lub drogą mailową. A wszystko to wykonać siedząc wygodnie w ulubionym fotelu, przy dobrym drinku. W swoim domu. 

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090