MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Szczecin

Zachęceni własnymi pragnieniami, ale także chcąc pokazać innym swoją wielką miłość, wy - zakochani w sobie ludzie, podejmujecie decyzję o ślubie i weselu.

Powoli zaczynacie się przygotowywać do imprezy. Zastanawiacie się np. jakie dania wybrać na stół weselny. Czy tradycyjne rosoły, schabowe czy może coraz bardziej popularne kuchnie świata lub oryginalne wersje znanych dań, w wydaniu wegetariańskim.

Tak jak jedzeniem chcecie sprostać wszystkim potrzebom, tak z szacunku do wszystkich gości, warto byście im zaproponowali alternatywny wybór trunków. Oprócz nieśmiertelnej wódki, idealnie sprawdzić się mogą propozycje takie jak: wódka smakowa, likier, wino, gin, rum, a nawet piwo.

Wódka na wesele Szczecin - bez niej nie ma tradycyjnego wesela

Dobór odpowiedniej wódki weselnej to dla wielu z was, zakochanych par, kwestia wyjątkowo istotna. Wiąże się nie tylko z podtrzymaniem starej polskiej tradycji weselnej, ale i z chęcią uatrakcyjnienia imprezy. Zaczynacie się wtedy rozglądać za sklepem z alkoholami. W Szczecinie macie ich naprawdę sporo. Ale sami sobie utrudniacie. Wybór trunków w takim miejscu jest zazwyczaj całkiem duży, ale na pewno sklepy alkoholowe nie stanowią konkurencji (cenowej, ale i ofertowej), dla zlokalizowanych w Szczecinie hurtowni alkoholu. Byście nie tracili czasu, podpowiemy - to nadal nie jest to czego szukacie. To czego potrzebujecie, to nasza hurtownia alkoholu.

Hurtownia alkoholi Szczecin - mistrzowska obsługa, minimalne ceny

Głównym czynnikiem obniżającym cenę alkoholu, jest ilość jaką zamierzacie zakupić. Wiemy, że ilości potrzebnego wam alkoholu są duże. Aby uzyskać jak najlepszą cenę przedstawiamy wam (do zapoznania się), naszą ofertę. Uwaga! Jest nadal negocjowalna.

Hurtownia alkoholu „Grupy Grabiec” została założona w 1989 roku, przez ojca obecnego właściciela. Działalność prowadzimy do chwili obecnej, z każdym miesiącem rozszerzając (i tak już bogatą) ofertę. Przez zdobyte przez lata doświadczenie, przez traktowanie was indywidualnie, cieszymy się coraz większą rzeszą zadowolonych klientów.

To co gwarantujemy, to satysfakcja z obsługi i różnorodność trunków, przy ich niskich cenach. Uwzględniamy najmniejszy szczegół waszych potrzeb w procesie doradztwa. Zwracamy uwagę na zróżnicowane oczekiwania. jesteśmy doświadczonymi pracownikami, którzy sumiennie przykładają się do swoich obowiązków. Praca jest naszym hobby. Wy - powracający klienci, cały czas motywujecie nas do działania, a wasze opinie, stanowią największy i najcenniejszy komplement.

Najczęściej pojawiającym się alkoholem na stołach weselnych, jest popularna „wódka czysta”. Wódki smakowa, wina, whisky, bourbon i wiele innych, powoli poszerzają proponowany gościom wachlarz smaków i doznań.

W asortymencie posiadamy także napoje bezalkoholowe, które powinny się znaleźć na waszej imprezie. Służą one nie tylko do przepicia wódki, ale także do sporządzenia (bardzo popularnych ostatnio) drinków.

Alkohol na wesele w Szczecinie – dlaczego my?

Współpracujemy z dobrze znanymi w Polsce oraz na świecie, producentami alkoholi. Mamy na uwadze fakt, że dokonując zakupów w polskich firmach wspomagamy gospodarkę.

Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany - termin ważności, wszelkie uszkodzenia. Nasza hurtownia alkoholi, nigdy nie wysyła wybrakowanych egzemplarzy wódki na wesele. W Szczecinie czy innym miejscu, z naszymi produktami nie musicie się martwić o gafę.

Ponieważ posiadamy własny transport, przez to dostarczamy zakupiony towar, super profesjonalnie. Dowożenie trunków sprawia, że nie musicie sami wozić ciężkich butelek, czy przenosić ich z miejsca na miejsce. Trunki dostarczamy na czas i pod wskazany adres, na terenie całego kraju.

Nasza hurtownia alkoholi na imprezy w Szczecinie, zaprasza do sklepu internetowego oraz sięgnięcia po wyborowe, osobliwe alkohole. Jako fachowy zespół z przyjemnością was wesprzemy, pomagając w konkretnym wyborze. Wiemy, że zadowolony klient poleci nas swoim znajomym, a nasza oferta zataczać będzie coraz większe kręgi. Mamy nadzieję, że wy też (z czystym sumieniem) powiecie o nas innym.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090