MENU
Grupa Grabiec
Hurtownia Alkoholu

Czy masz ukończone 18 lat?

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Łódzkie Hurtownia alkoholi Łódź

Hurtownia alkoholi Łódź

Wesele to niewątpliwie jedna z najważniejszych imprez w życiu (o ile nie najważniejsza). Jesteście zakochani i postanawiacie ukoronować swoją miłość i obwieścić ją światu.

Alkohol na wesele Łódź

Organizujecie zatem ceremonię, która może mieć tradycyjny charakter albo stawiacie na jakąś zupełnie zaskakującą formę. Coraz odważniejsze pomysły rodzą się w głowach młodych kochanków, co szanujemy i podziwiamy.

Niezależnie od wyboru pewne jest, że na praktycznie żadnym weselu, nie powinno zabraknąć alkoholu. Zaczynacie zatem poszukiwania. Pierwsze co wydaje się sensowne, to hurtownia alkoholi w Łodzi (gdy tu jest miejsce waszego zamieszkania). Dla większości z was, to główne źródło zaopatrzenia się w trunki. Tymczasem najlepszym i najwygodniejszym sposobem na zakupy jest skorzystanie z hurtowni internetowej Grupy Grabiec. My wiemy, jak bardzo obarczeni jesteście ogromną ilością obowiązków. Dlatego chcemy odciążyć was, chociaż w tej kwestii. Pamiętamy, że goście mają różne upodobania i starajmy się sprostać im wszystkim. Robimy to od dawna i dobrze.

Hurtownia alkoholi Łódź – Grupa Grabiec

Jesteśmy hurtownią alkoholi Grupy Grabiec, a to oznacza firmę z tradycjami. Nasze początki sięgają roku 1989, kiedy to ojciec obecnego właściciela, zaczynając od zera, stworzył prężnie działający interes.

Nasza obecna działalność, skupia się na usługach związanych z zaopatrzeniem imprez okolicznościowych w wykwintne, popularne i tanie alkohole, najwyższej jakości. Rozumiemy specyfikę naszej branży i wiemy, jak ważnym elementem każdej udanej imprezy weselnej jest alkohol.

Nasza hurtownia alkoholu obsługuje Łódź, w którym to mieście działamy coraz prężniej. Obsłużyliśmy już sporą ilość wesel, imprez firmowych i wyjątkowych uroczystości rodzinnych. Zajmujemy się realizacją zamówienia się od początku (wybór, typy trunków, obliczenie potrzebnej ilości butelek), do końca (dowóz pod wskazany adres).

Partnerzy z którymi współpracujemy, są sprawdzonymi producentami i dystrybutorami najlepszych alkoholi na świecie. Oferujemy wysokogatunkowe trunki kolorowe, wódki, wina, wina musujące, brandy, whisky i wiele, wiele innych. Na życzenie sprowadzamy alkohole, których nie mamy w stałej ofercie, a na których zależy naszym odbiorcom – czyli wam. Proponujemy indywidualne warunki, duży wybór, atrakcyjne ceny, różnorodność asortymentu oraz terminowość dostaw. Możecie być pewni, że u nas otrzymacie najlepszą ofertę. A jeśli nie – i tak sprawimy, że będzie najlepsza.

Wódka na wesele Łódź - asortyment, cena i dostawa. Atuty profesjonalistów

Komponując nasz asortyment zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Mamy cenione na świecie marki, które produkują trunki i wódki na wesele. W Łodzi zgodnie z wieloletnią tradycją, wódki zabraknąć nie może.

Oferujemy to wszystko bez pośredników i dodatkowych kosztów. Wygodnie i w jednym miejscu. Możecie robić zakupy nawet nie ruszając się z domu! Już nie musicie martwić się wyborem. Nasi handlowcy wesprą was, kierując się swoją wiedzą, doskonałą znajomością rynku i wieloletnim doświadczeniem w branży, ale przede wszystkim waszymi potrzebami. Pomożemy wam wyliczyć potrzebne ilości butelek i dobrać gatunki alkoholi w taki sposób, aby każdy z gości był zadowolony.

Posiadamy własny transport. Niewątpliwą zaletą zakupów u nas, jest możliwość dostarczenia zamówionego towaru na terenie całego kraju. Zakupiony alkohol dotrze na miejsce w ustalonym terminie i w nienaruszonym stanie. Pragniemy zauważyć również, że alkohol zamówiony w naszej hurtowni, będzie znacznie tańszy niż zakupiony w dowolnym sklepie alkoholowym w Łodzi. Różnica w kwotach wynika z ilości zamówionego trunku, oraz hurtowych cen. Pamiętając o tym, że wesele to najważniejsza impreza w waszym życiu staramy się, aby wszyscy wasi goście mieli co wspominać przez długie lata. Życzymy udanych zakupów i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090