MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Chorzów

Hurtownia alkoholi? Chorzów zasługuje na najlepszą

Alkohol towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Spożywany - w rozsądnych ilościach – daje radość i dobrą zabawę oraz pomaga nawiązać kontakty międzyludzkie „krusząc lody”. Dlatego pojawia się on podczas imprez wszelkiego rodzaju i wszędzie tam, gdzie stawiamy na wspólne biesiadowanie.

Jeśli organizujemy uroczystość i zależy nam na kupnie dużej ilości trunków w korzystnych cenach, powinniśmy zapoznać się z ofertą, jaką przedstawia hurtownia alkoholi na imprezy w Chorzowie.

Hurtownia alkoholi Chorzów - siła doświadczenia

Hurtownia alkoholi, dla klientów z Chorzowa, którą prowadzi Grupa Grabiec, specjalizuje się w dostarczaniu wysokoprocentowych alkoholi na duże imprezy. Zatem nie ważne czy organizujecie:

 • zloty rodzinne
 • spotkania biznesowe
 • imprezy okolicznościowe (np. wesela)
 • bankiety
 • wernisaże
 • urodziny

najlepszy i najtańszy alkohol w najszerszej ofercie znajdziecie właśnie tutaj.

Dlaczego tam? Hurtownia znajduje się w zachodniej części woj. małopolskiego, blisko granicy z woj. śląskim. Działa w gęsto zaludnionym obszarze, posiadającym zarazem ogromny rynek zbytu, z prężnie działającą konkurencją. Z jednej strony, pozwala to pracownikom hurtowni na przyjmowanie zróżnicowanych zleceń i zdobywanie doświadczenia. Z drugiej - fakt utrzymywania się (a wręcz rozwijanie) w tak rywalizującym środowisku, świadczy o sile Grupy Grabiec, będącej dowodem wysokiego poziomu świadczonych przez nią usług.

Jak przebiega współpraca z hurtownią alkoholi na wesele w Chorzowie?

Osoby organizujące imprezy po zapoznaniu się z powyższymi informacjami zyskują pewność, że decydując się na współpracę z hurtownią alkoholu na wesele w okolicach Chorzowa, nawiązują kontakt z profesjonalistami. Realizacja takich zleceń, jak duże zapotrzebowanie na alkohol jakim jest wódka na wesele w Chorzowie, nie stanowi najmniejszego problemu. Ważne są wszelkie aspekty współpracy na linii przedsiębiorca - klient. Wyrażają się one w prowadzeniu rozmów i podejmowaniu wspólnych ustaleń w temacie:

 • typu kupowanego alkoholu
 • preferowanej wielkości zamówienia
 • specyfiki danej uroczystości
 • indywidualnych zastrzeżenia klienta
 • rabatów i ewentualnych zwrotów nadwyżek

Pracownicy hurtowni Grupy Grabiec są gotowi na rozwianie wszelkich wątpliwości, aby transakcja przebiegała jak najkorzystniej dla kupującego.

Internetowy sklep z alkoholem Chorzów – dopasowany do Ciebie

Dlaczego dialog jest tak istotny? Każde zamówienie jest inne. Nie da się tego uniknąć przy obsługach imprez, w których bierze udział co najmniej kilkadziesiąt osób. Dlatego wszystkie detale zlecenia muszą zostać dokładnie omówione. Poza tym, rzadko się zdarza, że wszyscy na przyjęciu piją wyłącznie wódkę. Rozmowa pozwala skonfigurować zamówienie tak, aby jego realizacja zaspokoiła potrzeby wszystkich biesiadników. A właśnie ten aspekt powinien być najważniejszy dla organizatora uroczystości. Dodatkowo (co ważne) hurtowania alkoholi prowadzi sprzedaż internetową z dostawą pod wskazany adres! Oczywiście transport odbywa się w odpowiednich warunkach tak, aby zamówienie dotarło do interesanta w idealnym stanie. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Niezależnie od wyboru podanych opcji, kupno w hurtowni zawsze będzie tańsze niż robienie zakupów w standardowych sklepach. Przy organizacji wesel liczy się każdy grosz. Dlatego należy szukać oszczędności tam, gdzie nie przyniosą one żadnych szkód, a odwrotnie - wyjdą na dobre.

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy na terenie Chorzowa z hurtownią alkoholi prowadzoną przez Grupę Grabiec.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090