MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Sandomierz

Który z punktów na liście przygotowań weselnych, sprawia Wam najwięcej kłopotów, a który po wstępnym rozeznaniu jest bardziej kosztowny niż zakładaliście? 

Z doświadczenia wiemy, że szykując uroczystość, często zaskakują Was ceny wódki. Po odwiedzeniu miejsca jakim jest sklep z alkoholami (Sandomierz ma ich kilka), nagle okazuje się że powinniście doliczyć kilkaset złotych (a nawet więcej) do kwoty jaką planowaliście wydać. To nie wszystko! Rosnąca inflacja sprawia, że ceny rosną z każdą kolejną wizytą! Dlatego nie odkładajcie zakupów na ostatni moment i już dziś odwiedźcie naszą stronę internetową. Jesteśmy Grupa Grabiec i chętnie pomożemy Wam w doborze alkoholu weselnego

Grupa Grabiec - internetowa hurtownia alkoholu. Sandomierz niech czuje się zaproszony   

Już nie musicie martwić się żadną kwestią związaną z zakupem wódki na wesele. Sandomierz decydując się na nasze usługi, dostanie kompleksowy pakiet pomocy i najlepszych porad (a także atrakcyjne ceny). Jesteśmy obecni na rynku od tak wielu lat, że można powiedzieć że „zjedliśmy zęby” na alkoholu.

Istotna jest dla Was cena? Nie chcecie przepłacać, ale sądzicie że nie stać Was na wyższą półkę. Nie jesteśmy jak sklep z alkoholem. Sandomierz kupi u nas taniej, bo bez marż i narzutów jakie mają placówki detaliczne. Ostrzegamy – odczuwalna różnica w portfelu może być szokująca (oczywiście na naszą korzyść). 

Obawiacie się małego wyboru, albo że nie dostaniecie ilości jakie są Wam potrzebne? Wódka weselna to nie wszystko. Jako hurtownia dbamy równie mocno o szeroką ofertę pozostałych trunków, jak i olbrzymie dostępności. Jeśli chodzi o alkohol na wesele, Sandomierz ma w czym przebierać. Posiadamy wiele gatunków:

  • wódki (w tym wódek smakowych tzw. kolorowych),
  • win (także musujących na pierwszy toast, Piccolo i bezalkoholowych),
  • piw (również w wersji 0,0%),
  • whisky, rumu, likieru, ginu, etc.

Mamy nowości i uznane klasyki. Produkty krajowe i zagraniczne. W pełnej gamie cen, kolorów i kształtów butelek, marek. Na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe, więc nie musicie się obawiać, że czegoś wam zabraknie. 

Wódka na wesele – Sandomierz może na nas liczyć 

Ceny, wybór i dostępność to jedno. Jeśli jednak najbardziej zależy Wam na profesjonalnej obsłudze, nie mogliście lepiej trafić. Nasi eksperci są do waszej dyspozycji. Rozwiążą każdy problem związany z alkoholem weselnym w Sandomierzu i dostosują go pod:

  • posiadany budżet,
  • porę roku,
  • menu,
  • a nawet estetykę (jeśli np. chcecie tylko czarne butelki). 

Ponadto przeliczą ilość wódek jakie powinniście zakupić, pamiętając o dodatkowych na „bramki” czy nagrody w konkursach. Podpowiedzą czym możecie uraczyć dzieci i niepijących. Słowem – dzięki nim wszyscy wasi goście poczują się zadbani. 

Naszym kolejnym atutem jest własna flota aut dostawczych. Nie musicie się martwić czym, kiedy i jak przewieziecie alkohol, ani o miejsce jego składowania. Umawiacie się z nami na konkretny termin i adres, a my dowozimy zakupiony u nas towar bezpiecznie i o czasie. 

Działamy również online, więc nie musicie do nas przyjeżdżać (choć oczywiście zapraszamy). To oszczędzi Wam mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Już dziś czekamy pod telefonem i mailem. Zapraszamy. 

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090