MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Zduńska-Wola

Jest już dawno po zaręczynach i powoli zaczynacie panikować nad ogromem zadań jakie Was czekają? Marzycie o ślubie jak z bajki i dlatego skrupulatnie, „krok po kroku” realizujecie założenia z listy? Zapewne nie sądziliście, że to wszystko będzie takie czasochłonne, stresujące i kosztowne. 

W życiu nikt nie musi znać się na wszystkim. Dlatego Wy zajmijcie się tym co najprzyjemniejsze - obejrzyjcie sale weselne, zamówcie zespół, ustalcie menu, wybierzcie motyw przewodni, kwiaty, zaproszenia, stroje. 

A w kwestii tematu jakim jest alkohol na wesele, Zduńska Wola  niech zaufa ekspertom – Grupie Grabiec.

Wódka na wesele niby temat banalny, a jednak potrafi przysporzyć kłopotów. Bo jaką wódkę wybrać – tę co u każdego czy jednak czymś gości zaskoczyć? I gdzie można nabyć ją w najlepszej cenie i jeszcze na tym coś dodatkowo zyskać?  

Dlaczego nawet najlepszy sklep z alkoholami w Zduńskiej Woli nie dorówna hurtowni?

Wasze lokalne sklepy zaopatrują się często u nas, a potem dodają swoją marżę. To automatycznie oznacza wyższą kwotę zakupu i dlatego proponowane tam ceny nie są konkurencyjne do tych które my Wam oferujemy. 

Kolejnym istotnym elementem jest „lokalizacja”. Nasza hurtownia alkoholu nie wymaga stawiania się w niej osobiście. Prowadzimy prężnie działającą stronę internetową, na której możecie w dogodnym  terminie zapoznać z ofertą czy sprawdzić cennik. To duża oszczędność czasu i wygoda, gdyż na „rozeznanie” lub zakupy, możecie „wpaść” kiedy macie ochotę.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, by nie tylko zaopatrzyć Was w alkohol po jak najbardziej atrakcyjnych cenach, ale jeszcze zrobić to w miłej atmosferze. Jesteśmy profesjonalistami i znawcami tematu, dlatego wódka na wesele (Zduńska Wola lubi wznosić toasty „czystą”), którą z nami wybierzecie, zachwyci każdego.

Jeśli jesteście „zagubieni”, samodzielnie doradzimy jaki alkohol i w jakich ilościach powinniście nabyć. Wystarczy, że podacie nam:

 • liczbę gości,
 • porę roku w której odbędzie się wesele,
 • menu, 
 • budżet,
 • a jeśli chcecie preferencje estetyczne (np. dotyczące wyglądu butelki),

a naszykujemy najlepszą możliwą ofertę.

Postaramy się sprostać wszystkim potrzebom gości. Zadbamy o pijących, ale i abstynentów oraz dzieci. Nie zapomnimy o dodatkowych butelkach (np. na bramki czy oczepiny). Będzie różnorodnie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

W końcu alkohol na wesele Zduńska Wola będzie miała najlepszy z możliwych, gdyż zarówno szerokość asortymentu jak i dostępność poszczególnych trunków, mamy imponującą. Co u nas dostaniecie? 

 • wódki na wesele (w tym smakowe),
 • wina (także musujące), 
 • whisky, rumy, giny, bourbony, 
 • piwa (również w wersji 0%), 
 • napoje bezalkoholowe, etc.  

Hurtownia alkoholu – Zduńska Wola może u nas liczyć na dodatkowy profit

Jest nim fakt, że posiadamy własną flotę aut dostawczych, którymi dostarczymy zamówiony u nas towar na terenie całej Polski. 

Już nie musicie:

 • szukać wolnych terminów w napiętym przed ślubem grafiku,
 • pożyczać dużych aut,
 • przewozić ciężkich butelek, 
 • martwić się o magazynowanie
 • czy obawiać potłuczenia butelek w trakcie transportu.. 

Podajcie czas i miejsce, a my bezpiecznie dowieziemy wasze zakupy – do domu, na salę weselną, na miesiąc lub dzień przed weselem... Słowem tak, jak Wam najbardziej pasuje. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090