MENU
Grupa Grabiec
Hurtownia Alkoholu

Czy masz ukończone 18 lat?

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Łódzkie Hurtownia alkoholi Kutno

Hurtownia alkoholi Kutno

Jeśli jeszcze nas nie poznaliście – czas nadrobić zaległości. Jesteśmy Grupa Grabiec – internetowa hurtownia alkoholu. Kutno kupi u nas wszystkie możliwe napoje na wesele, ale i inne duże uroczystości. To oczywiście dopiero początek korzyści jakie Was u nas czekają. 

Na rynku jesteśmy od ponad 30 lat, co jest dowodem na to, że na alkoholu „zjedliśmy zęby”, albo mówiąc prościej - zdobyliśmy doświadczenie. Dzięki temu możemy w pełni pomóc i doradzić w temacie np. wódki na wesele

Nie potrzebujemy wiele. Wystarczą nam informacje o:

 • budżecie, 
 • ilości gości, 
 • porze roku, 
 • menu,
 • ewentualnych preferencjach estetycznych (np. butelki mają być wąskie, wysokie i białe),

a my podpowiemy/przygotujemy całą resztę.

Zwracamy uwagę na różnorodne potrzeby, wiek waszych gości. Dlatego zaproponujemy nie tylko wódki, ale i:

 • wina,
 • whisky, gin, rum,
 • piwa,
 • wódki kolorowe,
 • napoje bezalkoholowe, etc.

Ofertę mamy olbrzymią tak samo jak i dostępność - na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe. Tym sposobem wszystko czego potrzebujecie, macie zapewnione „od ręki”. 

Dlaczego nie warto stawiać na sklep z alkoholami? Kutno zna odpowiedź

Gdy organizujecie wesele, kupujecie kilkadziesiąt butelek różnego typu trunków. To poważny finansowy wydatek i nie warto „szarżować”. Najlepiej wybrać punkt, który zapewni Wam najniższe ceny – czyli nas. Robimy wiele, aby zakup alkoholu na wesele (Kutno ma przecież jeszcze w związku z uroczystością inne wydatki), nie zrujnował Wam portfela. 

Jak wspomnieliśmy, jak najszersza oferta oraz dostępność, znajdują się wysoko na liście naszych priorytetów. Niezależnie czego potrzebujecie i jak dużo, my Wam to zagwarantujemy. 

Kolejna przewaga? Pracownicy. Szkoleni fachowcy i eksperci. O wódce i innych napojach wyskokowych wiemy wszystko. Jesteśmy na bieżąco z nowościami, klasykami. Z ręką na pulsie trendów i obecnych potrzeb – to nas charakteryzuje. 

Pamiętamy o niepijących i dzieciach. O dodatkowych butelkach na bramki, oczepiny czy dla barmana. Doradzimy zamienniki bezalkoholowe. Nic nie umknie naszej uwadze.

Czas na „wisienkę na torcie”. Proponujemy Wam bezpieczny transport zakupów od nas własną flotą aut dostawczych. Podajecie czas i miejsce, a my robimy swoje. Nie musicie się martwić o logistykę: 

 • czy macie odpowiednio duże auto,
 • gdzie znajdziecie miejsce do składowania,
 • kiedy będziecie mieć czas, by nas odwiedzić,
 • co jeśli butelki się potłuką...

W tym temacie zaufajcie nam, a my Was nie zawiedziemy. 

Wódka na wesele – Kutno docenia jakość 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ilości zadań jakie są przed Wami. Dlatego właśnie w temacie „alkohol na wesele”, chcemy Was wyręczyć, dodatkowo robiąc „prezent” w postaci wyjątkowo atrakcyjnych cen. Obecnie ciężko uznać coś za pewnik, ale przyjemność i korzyści finansowe wynikające z zakupów u nas, zdecydowanie nim są. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty Grupy Grabiec, dostępnej na stronie internetowej. Nie bójcie się próbować nowego, albo zaufać w pełni wiedzy fachowców. Z przyjemnością zapewnimy Wam każdy możliwy alkohol na wesele. Kutno stawiając na nas wybiera jakość i spokój. 

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090