MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Skarżysko-Kamienna

W życiu prawie każdego człowieka nadchodzi taki moment, że decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego. Oświadczyny, chwila relaksu, a potem myśl o zorganizowaniu imprezy. No i zaczynają się „schody”. Naszykowanie jej jest zarówno bardzo pracochłonne, czasochłonne jak i kosztowne. 

Dlatego należy odpowiednio wcześniej przygotować się do takiego przedsięwzięcia. Obejrzeć znajdujące się w okolicy sale weselne, zamówić zespół, ustalić menu, zamówić kwiaty i zaproszenia. A przede wszystkim zaprosić gości.  Musicie się także zastanowić jaki alkohol na wesele (Skarżysko-Kamienna rzadko rezygnuje z procentów na przyjęciu), będziecie chcieli serwować. A także gdzie go zakupić. Dobrze jest mieć świadomość tego, gdzie najlepiej nabyć „gorący towar” jakim jest wódka na wesele. Skarżysko-Kamienna tylko nie idźcie „tropem” sklepów monopolowych.  

Musicie zdać sobie sprawę z tego, że nie sprawdzą się w tym przypadku tradycyjne źródła i lokalne zasoby. Nawet najlepszy sklep z alkoholami (Skarżysko-Kamienna ma kilka dobrze zaopatrzonych) nie da Wam tego co my – Grupa Grabiec. Poza tym proponowane tam ceny nie są konkurencyjne w stosunku do cen w naszej hurtowni alkoholu. Nie wspominając o wyborze, dostępności czy transporcie (którego nie zapewniają). 

Hurtownia alkoholu. Skarżysko-Kamienna witamy u „Grabców”

Nasza hurtownia alkoholi Grupa Grabiec, posiada własną stronę internetową na której możecie się zapoznać z naszą ofertą, sprawdzić ceny i porównać możliwości jakie Wam dajemy (z takim np. sklepem). Dokładamy wszelkich starań, by zaopatrzyć Was w alkohol wysokiej klasy, po jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Ba! Nie tylko pomożemy dobrać najlepszą wódkę weselną, ale również wycenimy ją indywidualnie oraz dostarczymy bezpiecznie. 

Doradzimy jaką ilość alkoholu powinniście zakupić, biorąc pod uwagę:

 • ilość gości,
 • porę roku,
 • a nawet charakter wesela (np. na tych tradycyjnych, częstsze są oczepiny czy bramki). 

My pamiętajmy, że goście mają różne upodobania. Staramy się więc sprostać wszystkim ich potrzebom. Wódki, wina, whisky, bourbony, piwa, napoje bezalkoholowe i wiele innych – to tylko ułamek naszej oferty. Możemy poszczycić się markami dobrze znanymi na całym świecie, ale i niszowymi. 

Zaproponujemy alkohole, które obecnie „królują” na stołach weselnych, ale i nowości np. wódkę która dopiero „raczkuje” na polskim rynku, a jest nią ukraińska wódka czysta - Morosha. Choć nie jest to jeszcze produkt szeroko rozpoznawalny u nas w kraju, od dawna podbija serca zagraniczne. Stąd mamy pewność, że wkrótce „zawojuje” stoły weselne i w Polsce. 

Wolicie sprawdzone? Mamy również tradycyjne już i „swojskie”, rozpoznawane przez każdego wódki takie jak: 

 • wódka weselna Stock,
 • klasyczna Wyborowa 
 • elegancka Finlandia, 
 • Stumbras w wersji limitowanej 
 • bądź Kraft Wokulski. 

Pamiętamy, że na weselach jest wielu zwolenników takich alkoholi jak: 

 • wódka smakowa, 
 • wino, 
 • likier, 
 • gin, 
 • rum, 
 • a nawet piwo (w tym bezalkoholowe)

Warto byście mieli na uwadze, że wódka smakowa jest nieco słabsza. To rozwiązanie dla tych gości, którzy rzadziej (lub w mniejszych ilościach) sięgają po mocniejszy alkohol. 

Wszelkie piwa i wina musujące znajdujące się w naszej hurtowni, mamy również w wersjach bezalkoholowych. 

A teraz „najlepsze” (trudno wybrać co jest naszym największym atutem). Posiadamy własny transport, którym dostarczymy zamówiony towar. Nasza hurtownia nigdy nie wysyła Wam wybrakowanych egzemplarzy. Dbamy o paczki, zabezpieczając ją przed ewentualnymi wypadkami. Nie musicie sami przewozić ciężkich butelek, magazynować ich, przenosić z miejsca do miejsca. 

Trunki zakupione u nas, dostarczamy na terenie całego kraju. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090