MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Hurtownia alkoholi Piaseczno

Alkohol na wesele. Piaseczno wybiera rozsądnie i kupuje u nas

Oczywiście oprócz wesel, alkohol pojawia się na innych uroczystych przyjęciach i tych mniej oficjalnych (np. domówkach). Nasz region Europy zawsze słynął z gościnności oraz umiłowania do biesiadowania. A gdzie zabawa tam i „czysta” się pojawia. „Wszystko jest dla ludzi”, tylko trzeba znać umiar i wiedzieć, kiedy powiedzieć Stop.  

Wesele to dzień nad wyraz wyjątkowy. Warto jest go uczcić kilkoma toastami. A jak toast to i wódka. Dla najbliższych chcecie zawsze jak najlepiej, prawda? Wybieracie zatem piękną salę, starannie ustalacie menu (pamiętając np. o tym, że ktoś jest weganinem), zamawiacie pyszny tort. Nie oszczędzacie. To ma być jedyny taki dzień. Najpiękniejszy i wesoły. Nie zapominacie o nikim i niczym. I dlatego na waszej liście pojawia się alkohol.

Wódka na wesele. Piaseczno lubi się bawić

Ile znacie ważniejszych uroczystości w życiu niż wesele? To dlatego nie możecie się już doczekać, by ten dzień wreszcie nadszedł. Nie tylko by celebrować z rodziną i przyjaciółmi waszą miłość, ale także by mieć (wreszcie) za sobą przygotowania. 

Bieganie, załatwianie, stres i niekończące się wydatki. Oprócz miłych sytuacji (jak np. wybór tortu) to właśnie takie emocje i sytuacje towarzyszą Wam najczęściej. Lista zadań i zakupów nie ma końca: sala weselna, stroje, menu, podarunki dla rodziców, alkohol, etc. Właśnie! Jak wygląda u Was kwestia jaką jest alkohol na wesele

W Piasecznie macie kilka sklepów monopolowych. Możecie się oczywiście do nich przejść, o ile dysponujecie dużą ilością wolnego czasu. Będziecie wtedy mieli lepsze porównanie, ile zaoszczędziliście decydując się zakupy u nas. Ale jeśli chcecie uniknąć nerwów, problemów i „wyrzucania pieniędzy w błoto” – zapomnijcie o sklepie i od razu odwiedźcie hurtownię alkoholu. 

Zajrzenie na naszą stronę internetową - Grupy Grabiec. I zachwyćcie się wyborem, dostępnością czy cenami.

Grupa Grabiec - Hurtownia alkoholi. Piaseczno rozwiewa wątpliwości i zasięga rady fachowców

Jeśli zastanawiacie się:

 • ilu potrzebujecie butelek wódki,
 • jakie inne alkohole są „mile widziane”,
 • jak dobrać trunki (szczególnie wino) do menu,
 • jaki wpływ ma pora roku na wybór alkoholu,
 • jaka wódka obecnie jest popularna,
 • czy można dobrać butelki kolorystycznie,
 • czy na pewno o niczym nie zapomnieliście,
 • etc. 

doskonale trafiliście. My odpowiemy na każde z pytań tak, byście byli zadowoleni. Jeśli chodzi o alkohol, to wiemy naprawdę dużo. I chętnie się tą wiedzą podzielimy. 

Żaden sklep z alkoholami w Piasecznie nie ma:

 • tak profesjonalnej obsługi,
 • niskich cen,
 • szerokiej oferty,
 • dostępności

jak my. Ponadto wygrywamy transportem. Zakupiony towar dowozimy pod wskazany adres i w ustalonym terminie. Problem logistyczny z dowozem i magazynowaniem dużej ilości butelek odpada (o ile wybierzecie nas).

Hurtownia alkoholu. Piaseczno nie kupuje już u innych niż GG

W naszej hurtowni znajdziecie nie tylko największy wybór wódek w świetnych cenach. Mamy też wiele rodzajów wódek smakowych, win, whisky, piwa (także 0%), napojów bezalkoholowych typu Piccolo, syrop do drinków, etc. Wszystko w jednym miejscu i w dużej ilości, byście nie musieli jeździć po różnych punktach kompletując zakupy.

Nasza obsługa i jej profesjonalizm nie mają sobie równych. Kusimy Was także cenami. 

Dlatego śmiało - zapraszamy na stronę internetową (lub do odwiedzin osobistych w Chełmku), byście przekonali się, jak bardzo staramy się o Was zadbać, na wszelkie możliwe sposoby.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090