Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Kujawsko-Pomorskie Hurtownia alkoholi Bydgoszcz

Hurtownia alkoholi Bydgoszcz

Internetowa hurtownia alkoholi. Bydgoszcz polubi zakup wódki online ?

Wesele to świetna uroczystość. Jednak  przygotowania do niego i koszty, które Was czekają mogą powodować ból głowy. Trzeba zaplanować i zapłacić za salę weselną, fotografa, stroje, kwiaty, zaproszenia, zespół, tort, etc. Dokładnie wszystko spasować, by utrzymać spójność z tematem przewodnim przyjęcia. 

W budżecie musicie także wygospodarować osobną pulę na zakup jakim jest alkohol na wesele. Bydgoszcz  eksperymentuje z menu, dekoracjami, ale jedno lubi niezmiennie - dobrą zabawę. A jak zabawa to można się i napić – a to toast, a to bruderszaft.

Jeśli zatem szukacie oszczędności, a „wąż w kieszeni” jest dla Was czymś nie do przyjęcia (bo na takiej uroczystości nie chcecie skąpić), warto byście zrezygnowali z zakupów w sklepie z alkoholami w Bydgoszczy. Choć początkowo może się to wydawać świetną opcją, nie ma: 

  • ani asortymentu,
  • ani dostępności,
  • ani transportu, 
  • a przede wszystkim konkurencyjnych  cen. 

Nie jest zatem w stanie konkurować z ofertą hurtowni alkoholi – tym bardziej internetową. Tu cena jest niższa, a wybór większy niż w jakimkolwiek punkcie stacjonarnym.

Wódka na wesele w Bydgoszczy. Internetowa hurtownia alkoholu to dla Bydgoszczy najlepszy wybór

Jakie są największe plusy zakupów w sklepie z alkoholem online? Przede wszystkim to, że możecie załatwić wszystko wygodnie z fotela, bez konieczności wychodzenia z domu. To czego potrzebujecie, znajdziecie pod jednym adresem. Nie musicie już biegać między sklepami. Nie musicie szukać, gdzie jest najtaniej. Wszystko sprawdzacie w internecie. 

To czego nie oferują Wam punkty stacjonarne, to  możliwość dostawy zamówienia w wyznaczone miejsce - prosto pod drzwi. Taką opcję daje nasza hurtownia alkoholu dzięki zakupom online. Dostawa na adres domowy lub wódka na weselę dostarczona prosto na salę. Na miesiąc, tydzień przed lub dokładnie w dniu wesela. Już nie martwicie się logistyką. Odpada problem braku odpowiedniego auta (do przewozu znacznej ilości butelek) czy miejsca do ich przechowywania. 

Kolejna niewątpliwa zaleta - ogromna dostępność i wyjątkowo szeroki asortyment. W hurtowni Grypy Grabiec nabędziecie każdy typ alkoholu - od wódki (także smakowej) czy whisky, rum przez wino (białe, czerwone, musujące, wytrawne, etc.), piwo (w tym bezalkoholowe), po napoje do „przepitki”. Dzięki nam oszczędzacie pieniądze i  bezcenny czas, który przed weselem jest na wagę złota.

Chyba największym atutem jest jednak świetnie wykwalifikowana, pomocna obsługa. To oni doradzą alkohol do: 

  • typu uroczystości,
  • serwowanych potraw, 
  • pory roku,
  • kolorystyki,
  • ilości zaproszonych gości, etc.

A co do cen, cóż... Najbardziej korzystne z możliwych. Oszczędności same się robią.

Alkohol na wesele - Bydgoszcz chce nie tylko wódki

Wódka to królowa wesela, ale nie jedyny alkohol w jaki powinniście się zaopatrzyć. 

Wina, whisky, piwo (także to bezalkoholowe), zawsze znajdą swoich amatorów i nie powinno ich zabraknąć tak jak szampana na pierwszy toast. Musicie pamiętać też o dzieciach i niepijących. My o nich nie zapomnieliśmy tworząc naszą ofertę. 

Nadal nie wiecie jak się zabrać do zakupów? Zostawcie to w naszych rękach. Podajcie tylko budżet i już. Wam pozostanie tylko zaakceptowanie lub korekta naszej propozycji. Zapraszamy.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090