Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Małopolskie Hurtownia alkoholi Tarnów

Hurtownia alkoholi Tarnów

Hurtownia alkoholu. W Tarnowie najlepsza jest opcja online

Organizacja dużej imprezy/uroczystości, zazwyczaj wiąże się z wieloma wyzwaniami. Dotyczą one między innymi zamówień atrakcji, logistyki przedsięwzięcia czy wybierania najlepszych ofert na dania i napoje. Zarówno te alkoholowe jak i bezalkoholowe (choć te często zapewniane są na miejscu). Zazwyczaj najkorzystniejszą opcją zakupu napoi alkoholowych jest wybór hurtowni. Większość atutów hurtowni z alkoholami, w Tarnowie jest dobrze znana. Zalety, stawiają ją na uprzywilejowanej pozycji w stosunku do sieci sklepów czy marketów, gdyż wszystkich tych dobrych cech (charakterystycznych dla hurtowni), próżno szukać w punktach detalicznych. A najlepsze są hurtownie internetowe.

Internetowa hurtownia z alkoholami? W Tarnowie jest już dostępna

W przeciwieństwie do marketów i mniejszych sklepów, w hurtowni z alkoholami, klient może znaleźć dużą ilość wszelkiego rodzaju trunków. Odpada zmartwienie, że będzie się  zmuszonym do odwiedzania kilku miejsc, w celu nabycia wszystkich pożądanych alkoholi. 

Co więcej - w hurtowniach nabywca może zaopatrzyć się praktycznie we wszystkie rodzaje napojów alkoholowych, których potrzebuje. Od różnych typów wódki przez whisky, burbon, rum, likiery, wina, piwa, aż po napoje bezalkoholowe. W tak szerokim asortymencie hurtowni, nawet najbardziej niezdecydowany klient, znajdzie coś dla siebie. 

Bardzo ważnym argumentem, przemawiającym za wyborem hurtowni, jest niewątpliwe konkurencyjna cena w stosunku do sklepów. Przy zakupie dużej ilości trunków, klient może zaoszczędzić znaczną kwotę, a potem przeznaczyć ją, na inne potrzebne (podczas organizacji imprezy) rzeczy. Dodatkowo hurtownie oferują dostawę zamówienia w wyznaczone przez nabywcę miejsce. Rozwiązuje to wiele problemów logistycznych. 

Kolejną zaletą hurtowni jest przeszkolona kadra, potrafiąca w fachowy i rzeczowy sposób doradzić zakup odpowiedniego alkoholu na daną okazję. Dzięki doświadczeniu, obsługa hurtowni pomoże wyborze trunków w zależności do dań jakie będą serwowane na przyjęciu czy pory roku. 

Alkohol na wesele w Tarnowie

Jak powszechnie wiadomo, organizacja ślubu i przyjęcia weselnego, wiąże się z brakiem wolnego czasu oraz dużymi wydatkami. Jednak aby ułatwić sobie życie, nowożeńcy decydują się na zakup wódki na wesele w Tarnowie, w hurtowni alkoholi. Jest to zdecydowanie tańsza opcja niż zakup alkoholu w standardowych sklepach, a możliwość zakupu wszystkich rodzajów alkoholi w jednym miejscu i dostawa ich na salę weselną, pozwalają na zaoszczędzenie czasu, który para młoda może wykorzystać na przygotowywanie się do ślubu lub organizowanie innych weselnych atrakcji. 

Sklep internetowy z alkoholami w Tarnowie 

Obecnie większość hurtowni z alkoholami posiada swoje sklepy internetowe, na których pełnoletni klienci, w szybki i prosty sposób są w stanie przejrzeć czy dany alkohol jest na stanie oraz czy cena jest atrakcyjna. Dodatkowo błyskawicznie potrafią zapoznać się z dostępnym asortymentem, przeglądając zakładki z różnymi rodzajami trunków, a następnie dodać je do swojego koszyka zakupowego. Po wybraniu alkoholu mogą zamówić go z dostawą do dowolnej lokalizacji, jak na przykład swój dom czy sala weselna. W przypadku wątpliwości klient zawsze może zadzwonić i upewnić się czy ten towar faktycznie jest dostępny lub czy zamówienie dotarło do hurtowni. Inną opcją kontaktu z obsługą hurtowni alkoholu w Tarnowie, może być droga mailowa.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090