Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Mazowieckie Hurtownia alkoholi Radom

Hurtownia alkoholi Radom

Hurtownia alkoholi. Radom wybiera zakupy online

Hurtownie alkoholi to miejsca, w których każdy pełnoletni klient, może zakupić duże ilości napoi alkoholowych w stosunkowo niskich cenach. Jest to idealne rozwiązanie dla organizatorów imprez, właścicieli sklepów, barów i restauracji oraz nowożeńców, którzy potrzebują nabyć taką ilość alkoholu wiele razy w przeciągu roku lub jednorazowo (jak w przypadku wesela). 

Zaopatrywanie się w alkohole w hurtowni przez sklepy, bary oraz restauracje, pozwala im na bycie konkurencyjnym, nawet po nałożeniu swojej marży, w stosunku do cen z marketów czy sieci sklepowych. Dodatkowo daje możliwość zaoszczędzenia większej sumy pieniędzy. Rzecz się ma nie inaczej z hurtowniami online. 

Ważny jest fakt, że niska cena trunków to nie jedyna zaleta, z którą klient może się spotkać podczas dokonywania zakupów alkoholi w hurtowni. Szczególnie tej internetowej.  

Hurtownia alkoholi w Radomiu -  więcej zalet niż sklep, mniej niż zakupy online

Kolejną zaletą hurtowni alkoholi, jest duża dostępność (ilościowa) na stanie oraz szeroki asortyment. Dzięki temu klient jest w stanie zaopatrzyć się w dowolny rodzaj oraz każdą potrzebną ilość butelek, którą bez problemu znajdzie w danym punkcie. To z kolei pomaga zaoszczędzić znaczną ilość czasu i nerwów. 

Następnym plusem jest doradztwo, dobrze wyszkolonej kadry. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, wybór alkoholu, nawet przez najbardziej niezdecydowanych klientów, stanie się prostszy. Powiedzą co i ile zakupić, aby każdy był zadowolony. 

Co więcej, przy zamówieniu większej ilości alkoholu, możliwy jest transport zamówionych trunków w wyznaczone przez nabywcę miejsce. Jest to bardzo istotny szczegół, dla klientów, którzy nie posiadają odpowiedniego środka transportu do przewiezienia hurtowych ilości butelek. 

Alkohol na wesele w Radomiu

Nowożeńcy mieszkający w Radomiu, decydują się na zakup wódki na wesele w hurtowni. I coraz częściej pochodzi on z witryny online. 

Jednak wódka to nie jedyny alkohol, który należy kupić na przyjęcie weselne. Zdarza się, że na weselach zatrudniani są barmani, którzy serwują kolorowe drinki (w tym bezalkoholowe), Jednakowoż wiąże się to z dużym wydatkiem. 

Doskonałą alternatywą dla tej opcji jest specjalny stolik, na którym znajdują się wszelkiego rodzaju alkohole. Idealnym do zaopatrzenia tego miejsca będzie hurtownia, gdzie para młoda może zakupić wszystkie typy potrzebnych trunków. 

Zakup dobrej whisky na wesele docenią prawdziwi koneserzy, którzy lubią powoli delektować się aromatycznym i wyrazistym smakiem tego alkoholu. Dodatkowo postawienie atrakcyjnie wyglądającej butelki na każdym stoliku, może zarówno urozmaicić jak i poprawić dekorację. 

Internetowy sklep z alkoholami w Radomiu

Posiadanie internetowego sklepu przez hurtownie alkoholi, gwarantuje znaczne ułatwienie zakupów. W obecnych czasach większość ludzi, ze względu na brak czasu, decyduje się na zakupy przez internet. Nawet takich artykułów jak napoje alkoholowe. Możliwość szybkiego sprawdzenia dostępności, przejrzenia szerokiej gamy produktów oraz porównanie cen, to najważniejsze cechy, które skłaniają klientów do zamówień przez internet. Nabywane internetowo produkty, zwykle dostarczane są pod drzwi nabywcy. Ale po uprzednim ustaleniu z hurtownią, towar może zostać dostarczony nie tylko do domu, ale zarówno na salę weselną jak i inną lokalizację, w której będzie miała miejsce impreza. 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090