Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Częstochowa

Hurtownia alkoholi Częstochowa

Ślub, a co się z tym wiąże wesele, to jedna z najważniejszych imprez jaką organizujecie w życiu. Zaproszeni goście cieszą się wraz z wami, celebrując radosne święto. Tego rodzaju spotkaniu, towarzyszy również chęć jak najlepszego ugoszczenia znajomych i rodziny. Wynajmujecie salę weselną, ustalacie menu oraz zamawiacie alkohol na wesele. Przeszukujecie oferty hurtowni alkoholi. Czy w Częstochowie, czy w innym mieście warto skorzystać z możliwości jakie daje Grupa Grabiec.

Alkohol na wesele Częstochowa

Jesteśmy firmą z tradycjami, działającą na rynku od 1989 roku. Jedną z największych hurtowni alkoholu na wesela w Częstochowie. Od wielu lat skupiamy się na usługach związanych z kompleksowym zaopatrzeniem imprez okolicznościowych, w wykwintne alkohole najwyższej jakości. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta - każdą ofertę dostosowujemy do konkretnych potrzeb. Doświadczenie i znajomość branży, gwarantują atrakcyjne ceny i profesjonalną pomoc w gorących chwilach związanych z organizacją wesela. W zakresie naszych usług jest transport prywatną flotą samochodów dostawczych. Możemy dostarczyć zamówiony towar na terenie całego kraju. Bezpiecznie, szybko i pod drzwi.

Hurtownia alkoholi Częstochowa

Nasza oferta to nie tylko wódka na wesele, ale również alkohole takie jak: whisky, burbony, wina, alkohole smakowe i napoje bezalkoholowe. Dlatego porzućcie zakupy w sklepie z alkoholami w Częstochowie (drogo i mniejsza dostępność) i skorzystajcie z naszej strony internetowej. Mamy przyjemność zaprezentowania, jak również porady w kwestii najlepszego alkoholu na wesele w Częstochowie. Proponujemy szeroki wybór alkoholi wysokoprocentowych białych i kolorowych, a dla smakoszy whisky czy burgundy. Znając panujące trendy wiemy, że nie wszyscy gustują w wysokoprocentowych alkoholach. Stąd też kolorowe trunki o przyjemnym i łagodnym smaku, które są najlepszą receptą na dobrą zabawę. A może wolicie wino? Najstarszy alkohol świata, pozyskiwany z owoców. Napój to iście elegancki i stworzony, by celebrować najważniejsze okazje. Nic dziwnego, że wciąż jest idealnym pomysłem na prezent. Jako że wino jest alkoholem wykwintnym, zakupienie go na taką ważną okazję jaką jest wesele, jest wręcz obowiązkowe.

Prosimy pamiętać także o osobach, które za alkoholem nie przepadają lub nie mogą go pić z różnych względów. Napoje których na weselu nie powinno zabraknąć, to: woda, soki czy cola. Służą zaspokojeniu pragnienia, przepiciu spożytego alkoholu lub jako dodatek do popularnych drinków.

Wódka na wesele Częstochowa

Działając na rynku od wielu lat, dorobiliśmy się rzeszy zadowolonych klientów. Ze względu na szeroką ofertę, mnogość powiązań kontraktowych oraz indywidualne podejście do każdego klienta, możemy zaproponować każdemu wysoką jakość obsługi. Od początku naszej działalności zajmujemy się zaopatrywaniem stołów na różne imprezy okolicznościowe. Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest podjęcie decyzji dotyczącej wyboru alkoholu. Dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby być doradcami w tej kwestii. Wierzymy w zadowolenie Państwa i waszych szanownych gości.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090