Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Zabrze

Hurtownia alkoholi Zabrze

Grupa Grabiec to mająca bogatą ofertę hurtownia alkoholi. Mieszkańcy Zabrza mogą zaopatrywać się w niej w różnego rodzaju trunki takie jak: wódka na wesele, a także inne alkohole. Alkohol na wesele jest bardzo pożądanym towarem, a z racji tego, że okoliczność jest wyjątkowa, klienci potrzebują dużej ilości trunków o wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o wódkę na wesele mieszkańcy Zabrza i okolic korzystając z hurtowni Grupa Grabiec, mogą sporo zaoszczędzić, mając jednocześnie gwarancję, że zamówione napoje nie będą wybrakowane.

Hurtownia alkoholi na wesele Zabrze

Firma dba o to, aby oferować klientom butelki nieuszkodzone i na bieżąco sprawdza również terminy ważności oferowanych alkoholi. Ze względu na tak wyjątkową okazję, jak wesele wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Hurtownia alkoholi oferuje wódkę weselną, która świetnie nadaje się również na urodziny, imieniny oraz święta. Mieszkańcy Zabrza wódkę weselną w Grupie Grabiec kupują często, gdyż wysoka jakość łączy się z niską ceną. Wódka na wesele stanowi tradycję. Szeroka gama eleganckich butelek z wódką na półkach hurtowni alkoholi pozwala klientom dokonać właściwego wyboru przed wyjątkowym wydarzeniem.

Wódka na wesele w Zabrzu

W ofercie hurtowni alkoholu znajdują się zarówno wódki czyste, jak i smakowe oraz kolorowe trunki. Dostępne są zarówno klasyczne, jak i nietradycyjne butelki. Wśród oferowanych marek alkoholu znajdują się: Bjorn Cristal, Senator Komorowski, J.A. Baczewski, a także rekomendowana przez wiele osób Biała Dama. Wódka na wesele to bardzo ważny element przyjęcia. Pracownicy hurtowni alkoholu chętnie doradzają, na jakie produkty się zdecydować. Alkohol wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie jest dostępny na każdą okoliczność, a personel hurtowni dokonuje indywidualnej wyceny produktów oraz gwarantuje dostarczenie alkoholu na wesele lub inne przyjęcie. Na weselach w Zabrzu często pojawiać się mogą klasyczne wódki takie jak: Stock, tradycyjna Wyborowa i Finlandia. Klienci mający duże wymagania i kupujący wódkę na wesele w Zabrzu mogą zdecydować się na trunki takie jak Strumbas w limitowanej edycji lub Kraft Wokulski. Podczas zaopatrywania się w alkohol na wesele sklepy w Zabrzu nie zdają egzaminu, gdyż ceny butelek z trunkami są znacznie wyższe niż w hurtowniach. Dodatkową atrakcją na weselu w Zabrzu może być drobny upominek w postaci wódki od Pary Młodej dla wszystkich obecnych gości. Taki upominek z pewnością jest niezapomnianą niespodzianką, która urozmaici wesele.

Inne napoje na wesele w Zabrzu

Alkohol na wesele w Zabrzu to nie tylko wódka. Możliwe jest zaserwowanie gościom whisky, bourbon, wina, a także napojów bezalkoholowych. Wszystkie te produkty są dostępne w hurtowni alkoholu Grupa Grabiec. Oferowane produkty podobnie jak w wypadku wódki na wesele są bardzo wysokiej jakości, a firma ma w ofercie renomowanych producentów. Hurtownia alkoholi to dobre miejsce na zakupy przed weselem w Zabrzu. Bogata oferta dostępnego towaru to nie wszystko. Profesjonalni sprzedawcy chętnie doradzają przy każdych zakupach.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090