Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Lubelskie Hurtownia alkoholi Puławy

Hurtownia alkoholi Puławy

Potrzebujecie wódki i innych trunków na organizowane przez Was wesele? Chcecie by było dużo, ale różnorodnie gatunkowo, a przy tym tanio i dobrze? Zatem omijajcie sklep z alkoholami. Puławy postępujcie mądrze i poszukajcie alternatywnego miejsca czyli, internetowej hurtowni alkoholu należącej do Grupy Grabiec. 

Nasza hurtownia alkoholi (Puławy nie martwcie się i do Was dowieziemy), oferuje Wam bardzo bogaty asortyment trunków, w doskonałych cenach. 

Alkohol na weselu jest zawsze mile widziany. Ktoś może wyobrazić sobie wesele bez „czystej”? Oczywiście takie się zdarzają. Ale w polskiej tradycji zakorzenione jest, że dobra zabawa zaczyna się po „spożyciu”. I tu nie chodzi o upicie się. Chodzi o wzniesienie toastu, bruderszaft na zapoznanie, dodanie sobie animuszu w nowym towarzystwie. Oczywiście w dobry humor może Was i waszych gości wprawić również wódka smakowa, wino czy piwo. Nie zapominajcie o winach musujących, którymi zaproszeniu przez Was goście wzniosą pierwszy toast za wasze zdrowie (posiadamy również bezalkoholowe wersje tych win).

W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się wódki smakowe. Są one znacznie „lżejsze” i chętnie widziane na stołach. Doceniają je zwłaszcza Panie, ale również mężczyźni sięgają po nie coraz częściej. Alkohole kolorowe to dobrze Wam znane cytrynówki, malinówki, orzechówki, etc, które podbiły już serca milionów Polaków. Obecnie żadne wesele czy impreza, nie mogą się obejść bez kolorowych (ale wyskokowych) alkoholi, o przyjemnym i łagodnym smaku. Znajdują także zastosowanie przy przygotowaniu drinków, gdyż wiemy że opcja wynajęcia na wesele barmana, który serwuje drinki przez całą noc, jest już właściwie pewnikiem. Taki profesjonalnie przygotowany cocktail wyróżnia się doskonałym smakiem, ale także „cieszy oko” wyglądem. I może być w wersji bezalkoholowej!

Hurtownia alkoholu. Puławy poznajcie nasze inne atuty

Obsługa – super profesjonalna i przyjazna oraz ceny nie do pobicia, to nasze dwa mocne atuty. A co ponadto? 

Posiadamy bardzo dużą dostępność (na bieżąco uzupełniamy zapasy magazynowe) wielu typów alkoholi. Dzięki temu wszystko kupicie w jednym miejscu i za jednym razem.

Z naszej strony proponujemy Wam taki alkohol na wesele (Puławy doceńcie wybór) jak:

  • wódka,
  • wódki kolorowe - smakowe,
  • wina (także musujące na powitalny toast oraz Piccolo),
  • piwa (również w wersji bezalkoholowej),
  • whisky, rumy, likiery, burbony, inne alkohole wytrawne, etc.
  • oraz soki, syropy do drinków, napoje bezalkoholowe.

Mamy własną flotę aut dostawczych, stąd oferujemy Wam transport. Dostarczymy zamówiony u nas towar w wyznaczone miejsce w Polsce. To Wy podajecie termin i miejsce dowozu. My przewozimy wszystko tak, by dotarło w doskonałym stanie na salę weselną. Już nie musicie szukać miejsca na składowanie zakupionego alkoholu. Z nami wódka na wesele w Puławach może być od razu z auta wystawiona na stół. 

Zatem mając na uwadze, że alkohol jest już zamówiony i czekacie tylko na dostawę, możecie zająć się innymi, równie ważnymi sprawami. Czy sala już zarezerwowana? Kwiaty zamówione? Zatem pozostaje poszukać najpiękniejszej sukni dla Panny Młodej i garnituru dla Pana. 

Z naszej strony życzymy Wam udanych zakupów, ale także liczymy na to, że polecicie nas waszym znajomym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Udanej zabawy oraz wspomnień, które będą Wam towarzyszyć przez długie lata.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090