Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Zachodniopomorskie Hurtownia alkoholi Koszalin

Hurtownia alkoholi Koszalin

Alkohol na wesele? Koszalin wybiera ten z Grupy Grabiec

Nie wiemy jak Wy, ale my słysząc „wesele”, od razu myślimy o biesiadowaniu. O wspaniale spędzonym czasie, pełnym towarzystwa, muzyki, zastawionych stołów, tańców i śpiewania do rana oraz... wódki.  Wiadomo – wesele to toasty, a te najlepiej opija się „czystą” - schłodzoną i dobrą jakościowo.

Organizujecie wesele? Czeka Was ogrom decyzji, zadań i wydatków. Chcielibyśmy wyręczyć Was w jednym – wyborze miejsca, gdzie zakupicie nie tylko wódkę na wesele. W Kaliszu będzie to nasza internetowa hurtownia. A jeśli zechcecie, to nie tylko Wam ją sprzedamy, ale i udzielimy wszelkich potrzebnych rad, a nawet sami stworzymy ofertę. Tak by było idealnie. 

Bo czy wiecie jakie trunki wybrać? Jaki wpływ na dobór alkoholu ma pogoda czy menu? Czy dokładnie znacie ilość butelek którą potrzebujecie? Jesteście pewni, że o wszystkim i o wszystkich pamiętaliście? Właśnie do takich pytań jesteśmy „stworzeni”.

Wódka na wesele – Koszalin lubi mieć wybór

Wódka to „królowa” wesela. Tradycja/ Wręcz element kultury. Umiejętnie pita i podana (schłodzona, w ładnej butelce), stanowi wyjątkowo wykwintny alkohol, uwielbiany nie tylko przez Polaków.

Dobór odpowiedniej wódki weselnej może być problematyczny. W końcu są wódki klasyczne i „nietuzinkowe”. Znanych marek i takie, które dopiero pojawiły się na rynku (dylemat – serwować to co każdy, czy postawić na coś zaskakującego i stworzyć nową modę?). Ekonomiczne i klasy premium. W butelkach czarnych, białych i przeźroczystych. O różnym litrażu. 

Opcji jest wiele i jeszcze więcej. Jedyny pewnik – to co Wam oferujemy, sami chcielibyśmy pić. Każda z naszych wódek (nawet najtańsza) jest dobrej jakości. 

Wódka to nie wszystko. Jaki inny alkohol na wesele w Koszalinie?

Możecie (a wręcz powinniście) zaproponować gościom, także mniej typowe trunki jak rum czy whisky. Nie wolno zapominać Wam o innym „must have” eleganckiego przyjęcia czyli szampanie na powitanie oraz winach (dobranych pod menu). Warto byście także pamiętali o wódkach smakowych (cytrynówki, orzechówki) oraz o wszystkich tych, którzy z różnych powodów alkoholu nie piją. Ucieszy ich opcja napoi bezalkoholowych (na ich bazie mogą być robione drinki imitujące wysokoprocentowe) czy piwa 0%. Kolejną ważną grupą są dzieci – Piccolo da im wiele radości.

Nawet najlepszy sklep z alkoholami w Koszalinie nie jest tak dobry jak my

Zapomnijcie o wszelkiego typu sklepach monopolowych, czy spożywczych dyskontach. Chyba, że chcecie jedynie porównać ceny, by wiedzieć ile dzięki nam zaoszczędziliście. 

Żaden z tych punktów nie zagwarantuje Wam tego, co my dajemy w pakiecie:

  • najbardziej fachową poradę od naszych wykwalifikowanych sprzedawców,
  • bezkonkurencyjne ceny (z możliwością rabatu przy dużych zakupach),
  • olbrzymi wybór wszelkiego typu alkoholi,
  • dużą dostępność (dbamy o uzupełnianie stanów magazynowych, by niczego Wam nie brakło),
  • transport (w dogodnym terminie i pod wskazany adres). 

Siedząc wygodnie w domu możecie przejrzeć ofertę, sprawdzić dostępność i porównać ceny. Brzmi dobrze, prawda? 

Hurtownia alkoholi – Koszalin ma pytania, a my odpowiadamy

Potrafimy dostosować alkohol do pory roku, menu, kolorystyki. Przeliczyć ilość potrzebnych Wam butelek w stosunku do liczby gości. Pamiętamy o dodatkowych sztukach: 

  • na „bramki”,
  • nagrody w konkursach,
  • na stół dla zespołu, fotografa, barmana, etc.

Zastanawialiście się nad transportem? Nad tym czy macie odpowiednio duże auto? Co się stanie jak potłucze Wam się towar? Gdzie go przechowywać do czasu wesela? Dzięki nam te pytania, przestaną Wam „krążyć po głowie”. Podajcie czas i adres, a my zajmiemy się resztą. Na miesiąc, tydzień czy w dniu wesela. Do waszego domu lub prosto na salę. Dowieziemy wszystko. 

Taka forma, jaką jest internetowa hurtownia alkoholu, dla Koszalina jest wygodna. Dlaczego? Bo najtaniej, największy wybór i pewna dostępność. A przede wszystkim miła obsługa i dowóz pod drzwi.

Z naszej strony zrobimy wszystko co w naszej mocy, byście już zawsze kupowali alkohol u nas. I chętnie mówili o nas znajomym. Zapraszamy! 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090