Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Aktualności Animatorka dla dzieci na weselu - czy to się przydaje?

Animatorka dla dzieci na weselu - czy to się przydaje?

Obecność dzieci na weselu chyba już nikogo nie dziwi, choć zdarza się, że para młoda zastrzega sobie prawo do niezapraszania dzieci. Co jednak w przypadku, gdy na uroczystość przyjść ma sporo maluchów? Najlepszym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie im czasu, aby nie nudziły się i nie przeszkadzały. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą animatorzy. Kiedy warto skorzystać z ich usług i, jakie aktywności powinny zostać zrealizowane?

Spis treści:

1. Kim są animatorki dla dzieci podczas wesela?
2. Co należy do obowiązków animatorki?
3. Jakie są plusy zatrudnienia animatorki?

Kim są animatorki dla dzieci podczas wesela?

Animatorki zabaw to z reguły osoby, które posiadają przeszkolenie, uprawnienia, a także doświadczenie w pracy z dziećmi. Często są to pedagodzy, albo osoby zatrudnione w firmie, która zajmuje się organizacją przyjęć dla dzieci. Zależnie od ilości maluchów, firma może zaproponować jedną, dwie, czy nawet trzy osoby do pomocy! Wynajmując animatorki chodzi głównie o to, aby zapewnić parze młodej jak największy komfort podczas ich najważniejszego dnia, a także mieć pewność, że dzieci są bezpieczne i również dobrze się bawią.

Co należy do obowiązków animatorki?

Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest przedyskutowanie tego z wybraną firmą lub animatorką. W ten sposób najłatwiej będzie ułożyć zakres obowiązków. Z reguły animatorki zatrudnione do opieki nad dziećmi gości weselnych, mają za zadanie organizować ciekawe i edukacyjne zabawy, pilnować maluchów podczas spożywanych posiłków, a także zająć się nimi w nocy, gdy dzieci będą chciały pójść spać. Warto zadbać także o to, aby dzieci miały wyznaczony dla siebie własny kącik, w którym będą mogły się bawić lub odpocząć. Jeśli w grę wchodzi nocowanie, niezbędne jest przeznaczenie do tego wolnego pokoju.

Planujesz wesele? Animatorka dla dzieci Lena Bajer to doskonały wybór

Jakie są plusy zatrudnienia animatorki?

Zaangażowanie animatorki do opieki nad najmłodszymi podczas wesela, ma zdecydowanie więcej plusów, niż minusów. Przede wszystkim powinno to zostać wzięte pod uwagę, jeśli na weselu bawić się będzie wiele maluchów. Dzięki temu będą miały one profesjonalną opiekę, nie będą się nudzić, a ich rodzice będą mogli świętować, nawet w przypadku, gdy nie mieliby z kim zostawić dziecka w domu. Dzięki zatrudnieniu animatorki można mieć pewność, że wesele przebiegnie bez zakłóceń i będzie dokładnie takie, jakie się wymarzyło. Dzieci nie będą błąkać się samotnie po parkiecie i przeszkadzać w pierwszym tańcu, a przy okazji będą mieć zapewnioną kompleksową opiekę.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090