Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Aktualności Pomysły na prezent dla rodziców w ramach podziękowania

Pomysły na prezent dla rodziców w ramach podziękowania

Zdarza się, że mamy z naszymi rodzicami na pieńku. Że chcą podejmować wszystkie decyzje za nas, oraz pomagać nam w każdej sprawie. Chociaż może nas to irytować, to musimy pamiętać o ich bezkrytycznej i bezgranicznej miłości, jaką nas otaczają, czasami aż nadto. Powinniśmy czasami zastanowić się, w jaki sposób możemy podziękować rodzicom za wiele lat troski, opieki i zapewniania bezpieczeństwa.

Otwartość na świat

Większość rodziców fundowała nam wyjazdy w różne miejsca Polski i świata. Dla niektórych oznaczało to wyjazd na kolonię nad morze bądź w góry, dla innych wakacje poza granicami naszego kraju. Wielokrotnie ambicje oraz marzenia naszych rodziców były przekładane kosztem radości z wyjazdów ich pociech. Wypadałoby odwrócić ten trend, prawda? W końcu to właśnie podróże tworzą najwspanialsze wspomnienia, których nie da się zastąpić jakimkolwiek innym materialnym prezentem. Programy podróżnicze w telewizji i Internecie nie zastąpią doświadczenia na własnej skórze niepowtarzalnej atmosfery danego miejsca. Dzięki członkostwu w Unii Europejskiej, możemy przemieścić się z Polski bezpośrednio do wielu krajów europejskich, na czele z Hiszpanią, Portugalią, czy Włochami.

Wartość sentymentalna

Wiele lat wspólnego przebywania ze sobą generuje wyjątkowe wspomnienia, nie do powtórzenia w innych relacjach. Liczba hermetycznych żartów pomiędzy członkami rodziny jest zdecydowanie większa, niż wśród znajomych z którymi siłą rzeczy spędzamy mniej czasu. Pozornie drobiazgi mogą mieć wielką wartość sentymentalną dla naszych rodziców. Prosty kubek, magnes na lodówkę, czy też personalizowana koszulka - każdy prezent musi być dobrany indywidualnie, na podstawie wspomnień przeżytych przez wiele lat wspólnego mieszkania. Drobne rzeczy, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia mogą być idealnym podziękowaniem dla naszych rodziców.

Wspólne spędzenie czasu

W coraz szybciej pędzącym świecie powinniśmy znaleźć jak najwięcej punktów wspólnych z naszymi rodzicami, dzięki którym będziemy spotykać się jeszcze częściej. W tym miejscu warto zastanowić się nad wspólnymi pasjami, dla których będziemy z niecierpliwością czekać na następne spotkanie w gronie najbliższych. Idealne do tego są gry karciane oraz planszowe. Zapewniają one wielogodzinną zabawę z elementami pewnej rywalizacji, która nawet jeżeli wymknie się spod kontroli, to pozostawi mnóstwo wspomnień do anegdot przy okazji następnych spotkań rodzinnych. Gry mogą być tylko pretekstem do wspólnego spędzania czasu, który będzie najlepszym prezentem dla mamy i taty.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090