Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Aktualności Orkiestra czy DJ? Sprawdź co wybrać!

Orkiestra czy DJ? Sprawdź co wybrać!

Jedyni w swoim rodzaju

Pierwszą z dostępnych możliwości jest wynajęcie grupy muzyków, której zadaniem jest wykonanie przygotowanych wcześniej utworów na żywo. Z pewnością zaletą takiej usługi jest bardzo łatwa integracja z gośćmi przyjęcia. Tempo imprezy może być swobodnie dopasowane do nastroju osób zaproszonych. W przypadku kilku szybszych piosenek zagranych przez orkiestrę, w celu zaczerpnięcia oddechu można zaprosić gości do stołów. Bez żadnego problemu można chwycić kontakt z gośćmi, bądź z samymi organizatorami, przez co można stworzyć bardziej spersonalizowane wersje ulubionych utworów, co zazwyczaj spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Wreszcie jeden z członków orkiestry może stać się wodzirejem imprezy i to on będzie decydować o atrakcjach, oczywiście przy wcześniejszej konsultacji z organizatorami. Te wszystkie elementy stanowią niewątpliwą przewagę nad zatrudnieniem DJ-a.

Wyższa jakość dźwięku

Chociaż orkiestra ma dużo zalet nieosiągalnych dla jednej osoby obsługującej muzykę, to DJ również kilka takowych posiada. Można go określić jako nieco bardziej przewidywalny wariant, aniżeli zatrudnienie grupy muzycznej grającej na żywo. Funkcja wodzireja może być również sprawowana, aczkolwiek z pewnością trudniej zintegrować się z resztą gości osobie zza konsolety, aniżeli piosenkarzowi, którego głosu słuchamy przez kilka godzin. Niewątpliwą przewagą DJ-a nad orkiestrą jest najwyższa z możliwych jakość dźwięku. Profesjonalny sprzęt audio w połączeniu z doświadczoną osobą trzymającą kontrolę nad głośnością, oraz bardziej skomplikowanymi kwestiami technicznymi. Ograniczony jest również czynnik błędu ludzkiego, ponieważ w przypadku DJ-a znacznie więcej zależy od elektroniki, aniżeli przy okazji orkiestry.

Wybór? Całkowicie subiektywny!

Jak widać powyżej, obydwie możliwości mają swoje zalety. Każdy organizator oczekuje czegoś innego i wybór praktycznie nigdy nie będzie obiektywny. Jeżeli potrzebujemy silnego charakteru, który zaciągnie nawet największych malkontentów na parkiet, a dodatkowo oczekujemy wyjątkowego wykonania największych hitów, to lepiej wybrać orkiestrę. Z drugiej strony, jeżeli chcemy postawić na bezpieczniejszą opcję, oraz w stu procentach profesjonalną obsługę muzyczną w najwyższej jakości dźwięku, wtedy warto pochylić się nad zatrudnieniem DJ-a.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090