Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Sklep online NAPOJE BEZALKOHOLOWE NA WESELE

NAPOJE BEZALKOHOLOWE NA WESELE

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Napoje na wesele

Podczas ważnej okazji, którą chcemy uczcić sięgamy najczęściej po alkohol. Doskonały wybór stanowią wtedy rozmaite wina, wódki czy eleganckie whisky. Jednak musimy pamiętać także o osobach, które za nim nie przepadają lub nie mogą pić z różnych względów. To ukłon w stronę gości oraz najbliższych, oznaczający niewątpliwy szacunek. Najpopularniejszymi imprezami okolicznościowymi stały się zaślubiny a konkretnie wesela. To na nich spożywamy pyszne, ciepłe posiłki, desery oraz mniejsze przekąski. Napoje na wesele w postaci wody, soków czy coli powinny być obowiązkowym elementem nawet dla pijących coś mocniejszego. Tak zwane "soft drinks" są również bezsprzecznym ulubieńcem niejednej kobiety.

Czytaj więcej...

Gdzie kupić napoje na wesele

Wybrzmiewający korek od szampana, pierwszy toast. Jednak co z naszymi pociechami, które także chcą świętować ten wielki dzień? Uwielbiane od lat Piccolo stało się już kultowym wyborem wśród dzieciaków. Wyśmienite napoje bezalkoholowe na wesele mogą mieć tropikalny, brzoskwiniowy wiśniowy lub truskawkowy smak - każdy jest po prostu wyborny. Często zastanawiamy się, gdzie kupić napoje na wesele. Grupa Grabiec stanowi idealną odpowiedź, mówimy przecież o hurtowej ilości, której nie odnajdziemy zazwyczaj w prezentowanym asortymencie sklepowym. Starsze osoby zazwyczaj wypijają jeden czy dwa kieliszki tradycyjnego trunku. Jednak w późniejszym czasie zdecydowanie bardziej wolą sięgnąć po kawę, herbatę bądź soki. Napoje na wesele muszą być zróżnicowane, patrząc na odmienne gusta zaproszonych gości. Warto też zorientować się wcześniej, co ułatwi skompletowanie odpowiedniego zamówienia.

Jak podjąć najlepszą decyzję?

Słodkie, kwaśnawe a może cierpkie aromaty. Jak wcześniej wspomnieliśmy, wszystko uzależnione jest od preferencji bliskich. Niejednokrotnie nurtuje nas także równie istotna kwestia. Ile napojów na wesele tak właściwie kupić? Wypada by nabyć mniej więcej podobną ilość zwykłych napojów, co tych alkoholowych. Jednak czy to reguła? Wesele nie zalicza się w końcu do tanich inwestycji. Dużo czynników ma bezpośredni wpływ na ostateczny wybór. Liczba gości stanowi wbrew pozorom twardy orzech do zgryzienia.  Powinniśmy więc sporządzić listę, kalkulując, gdzie ulokować konkretne środki.

Dodatkowo oferujemy również przepyszne syropy, które zachwycą podniebienie swoją silnie owocową nutą. Zalecamy ich dodanie choć do jednego drinka tego niezwykłego wieczoru jako symbol uczczenia szczęścia młodej pary.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090