MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Sklep online ALKOHOLE KOLOROWE

ALKOHOLE KOLOROWE

Sortuj:
Następna strona

Do alkoholi kolorowych zaliczamy najczęściej smakowe kolorowe wódki i napoje wysokoprocentowe. Są o wiele łagodniejsze w smaku od wódek pomimo podobnej, wysokiej zawartości procentowej alkoholu. Obecnie cieszą się one ogromną popularnością w kraju, zwłaszcza wśród młodzieży i stały się nieodzownym elementem każdej udanej imprezy czy wesela. W naszej bogatej ofercie alkoholi kolorowych posiadamy takie klasyki, jak wódki smakowe Biały Bocian, popularną Lubelską czy legendarne wódki smakowe Stock. Alkohole kolorowe to także dobrze znane cytrynówki, malinówki, orzechówki czy inne -ówki, jakie podbiły już serca milionów Polaków. Żadne wesele czy impreza nie może obejść się bez kolorowych i mocno wyskokowych kolorowych alkoholi o przyjemnym i łagodnym smaku, które są najlepszą receptą na dobrą zabawę! 

Czytaj więcej...

Wódki smakowe na wesele

Dobór odpowiedniej wódki weselnej to dla wielu przyszłych Par Młodych kwestia wyjątkowo istotna. Wiąże się nie tylko z podtrzymaniem starej polskiej tradycji weselnej, ale i z chęcią uatrakcyjnienia weseliska. Wesele, na którym pojawia się wódka, to ze strony Pary Młodej spełnienie oczekiwań gości – właśnie dlatego dość trudno wyobrazić sobie dziś wesele bez weselnej wódki. Dlaczego więc coraz częściej Pary Młode decydują się złożyć zamówienie nie tylko na klasyczną czystą, lecz także na różnorodne wódki smakowe na wesele? Odpowiedź jest prosta. Alkohol ten daje możliwość wznoszenia wielokrotnych toastów za Parę Młodą wszystkim gościom, nie tylko tym, którzy lubią wódkę czystą.

Dobra wódka smakowa na wesele

Każdej Parze Młodej zależy, by wszyscy goście weselni bawili się w tym wyjątkowym dniu hucznie, ale i zdrowo oraz według własnych upodobań smakowych. Na stół weselny trafiają więc przeróżne dania, w tym coraz bardziej popularne wersje dla chociażby wegetarian. Z szacunku do wszystkich gości warto zaproponować im alternatywy również wśród trunków. Idealnie sprawdzić się mogą propozycje takie jak: wódka smakowa, likier, gin, rum, a nawet piwo. Warto mieć na uwadze, że dobra wódka smakowa jest nieco słabsza od swojej tradycyjnej starszej siostry. To rozwiązanie dla tych gości, którzy rzadziej lub w mniejszych ilościach sięgają po mocniejszy alkohol. Nie tylko gustują w nich panie – panowie również coraz częściej doceniają różnorodność smaków i możliwość wyboru. Jeśli więc chcą Państwo dać ten wybór swoim gościom, przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę wódek smakowych i pozostałych alkoholi, które ubarwią każde wesele.

Wódki smakowe – na wesele

Zdając sobie sprawę z gustów gości weselnych, warto dopasować do nich wybrany na weselu alkohol. Tym bardziej cieszy nas, że wódki smakowe na weselach pojawiają się już nie tylko gdzieś w tle, za barem, czy na osobnych stolikach, ale i na głównym stole. Przy czym wódka – czy to czysta, czy wódki smakowe – na wesele trafiają nie tylko tam. To także wyraz wdzięczności. Obdarowując nim każdą rodzinę w trakcie wesela, Para Młoda ma sposobność, by podziękować gościom za ich obecność. Dostosowując się do gustów i smaków rodziny, możemy wręczyć im nie tylko upominek złożony z wódki czystej, ale i butelkę wódki smakowej.

Mając to wszystko na uwadze, z radością udostępniamy Państwu ofertę naszego sklepu. Znaleźć w niej mogą Państwo popularne kolorowe trunki takie jak likier Krupnik wiśniowy, wódka Żytnia Smakowa, tradycyjna Żołądkowa Gorzka o posmaku karmelu, a także Wódka Saska z dzikiej róży, czarnego bzu lub śliwki. Są to oryginalne propozycje zarówno jako podarek dla gości lub od gości – dla Pary Młodej. Wódką smakową mogą Państwo uzupełnić również swój prezent weselny. Eleganckie butelki, orzeźwiające smaki i różnorodne aromaty świetnie się ku temu sprawdzą.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090