Oferta ważna do 31 maja lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Sklep online WINA

WINO NA WESELE

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Wino weselne

Wino to najstarszy napój alkoholowy, który zna świat. Pozyskiwane z owoców znane było już w starożytności i przetrwało po dziś dzień jako trunek elegancki i przeznaczony, by celebrować najważniejsze okazje. Nic więc dziwnego, że i dziś wino wciąż jest idealnym pomysłem, by uzupełnić prezent, również – a może przede wszystkim – weselny. Wino na wesele nawet niepijącej Parze Młodej sprawić może wiele radości – wierzymy, że Para Młoda z przyjemnością poczęstuje nim swoich gości weselnych. Jako że wino jest alkoholem wykwintnym, dobranie go na taką ważną okazję, jaką jest ślub, to dowód naszego dobrego smaku, klasy, ale i szacunku do Państwa Młodych.

Czytaj więcej...

Dobre wino na wesele

Coraz popularniejszy staje się obyczaj, by w czasie planowania wesela to właśnie Para Młoda samodzielnie decydowała o zastąpieniu winem klasycznej wódki weselnej. Ponieważ wino cieszy się renomą alkoholu renomowanego, eleganckie butelki na weselnym stole mogą podtrzymać prestiżowy i szlachetny charakter tego dnia. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem może być znalezienie odpowiedniego wina będącego prezentem weselnym. Dobre wino na wesele powinno być jednocześnie i unikatowe, i uniwersalne – aby wyróżniało przyjęcie weselne na tle innych imprez okolicznościowych i by smakowało wszystkim gościom, podtrzymując dobrą zabawę.

Jako wino na wesele

To właśnie dlatego dziś oferujemy Państwu najlepsze wina: klasyczne czerwone wytrawne, eleganckie białe musujące oraz słodkie bądź półsłodkie, z najwykwintniejszych winiarni świata. Jeśli nadal zastanawiają się Państwo, jakie wino na wesele wybrać dla Pary Młodej i gości weselnych, mamy dla Państwa pewną propozycję. Z doświadczenia wiemy, jak pięknie prezentują się na stołach weselnych butelki z winem w wersji białej lub różowej. Zimne wino musujące doskonale orzeźwi gości po głównej ceremonii ślubnej, przed posiłkiem, idealnie sprawdzi się też jako dodatek do deserów. Natomiast do obiadu polecamy wytrawne i półwytrawne, delikatne wino czerwone.

Gdzie kupić wino na wesele

Jako że zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wybrać odpowiednie wino na wesele dopasowane do potrzeb wszystkich gości, proponujemy Państwu pewną uniwersalność – różnorodność win znajdujących się na stole weselnym, do wyboru dla każdego gościa. Sięgając po różne produkty z naszych półek, mają Państwo pewność, że zaspokoją Państwo potrzeby zarówno prawdziwych koneserów win, jak i osoby delektujące się ich smakiem ledwie okazyjnie. Tych lubiących wina słodkie i oraz tych, którzy cenią aromaty wytrawne. Bogactwo smaków, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, sprawi, że na pewno poszukiwania wyjątkowego trunku nie skończą się fiaskiem.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090