MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Sklep online Producent Wódki

WÓDKA NA WESELE

Sortuj:

Wódka weselna

Wódka od niepamiętnych lat jest symbolem radości i dobrej zabawy. Idealnie sprawdza się jako uzupełnienie prezentu na każdą okazję: urodziny, święta, a także wesele. Wódka weselna to wręcz prawdziwa tradycja – pojawia się nie tylko na stołach weselnych, ale również jako drobny upominek od Pary Młodej dla wszystkich gości. To właśnie z „czystą” wiążą się weselne zwyczaje i zabawy takie jak wykupiny, stawianie bramek i szlabanów czy targowanie butów Pary Młodej. I to właśnie dlatego dobrze jest wyliczyć liczbę butelek nie tylko na podstawie wielkości weselnego stołu. Weźmy pod uwagę również te butelki, które wręczymy naszym gościom w podarku. Jakie jeszcze rozwiązania związane z wyborem wódki weselnej możemy Państwu polecić?

Czytaj więcej...

Najlepsza wódka na wesele

Dziś wybór wódki weselnej nie jest już taki prosty. Szeroka oferta trunków eleganckich, dopasowanych do wyjątkowych okoliczności sprawia, że ciężko jest podjąć tę najlepszą decyzję. Wszak najlepsza wódka na wesele to ta, która zarówno wpadnie w gusta naszych gości, jak i dobrze zaprezentuje się na stole, a wśród wszystkich ozdób sama stanowić będzie ozdobę. Chociaż najpopularniejszym wyborem na polskich stołach są dziś klasyczna wódka weselna Stock, tradycyjna Wyborowa lub elegancka Finlandia, w naszym sklepie internetowym znaleźć Państwo mogą nietypowe trunki dla gości szczególnie wymagających takie jak Stumbras w wersji limitowanej bądź Kraft Wokulski.

Jaką wódkę na wesele?

Na nich jednak nie kończą się Państwa możliwości – wesele urozmaicić mogą Państwo również innymi alkoholami, udostępniając je gościom za barem. Jeśli nadal zastanawiają się Państwo, jaką wódkę na wesele wybrać, polecamy Państwu naszą bogatą ofertę wódek zarówno czystych, jak i smakowych, kolorowych. W ofercie tej znajdują się zarówno butelki klasyczne, często goszczące na polskich stołach weselnych, oraz nietradycyjne, które zaskoczą wszystkich gości. Wśród nich znaleźć Państwo mogą marki takie jak Bjorn Cristal, Senator Komorowski, J.A. Baczewski czy ceniona za swą wyjątkową elegancję Biała Dama.

Gdzie kupić wódkę na wesele

Dobrze jest mieć świadomość również tego, gdzie kupić wódkę na wesele. Pragniemy zauważyć, że raczej nie sprawdzą się w tym wypadku tradycyjne źródła i lokalne zasoby sklepowe, ponieważ w nich cena towaru znacznie różnić będzie się od tej, którą oferować może Państwu hurtownia. Na niższą cenę będzie mieć wpływ duża ilość towaru, jakim jest wódka na wesele. Hurtownia alkoholi Gruba Grabiec dołoży wszelkich starań, by zaopatrzyć Państwa w alkohol wysokiej krasy po atrakcyjnych cenach. Nie tylko pomożemy Państwu dobrać najlepszą wódkę weselną, ale również wycenimy ją indywidualnie oraz dostarczymy bezpiecznie.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090