Strona https://grupagrabiec.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Alkohole inne Bols Likiery

Bols Likiery

BOLS BLUE
Pierwsze i prawdziwe Niebieskie Curacao. To właśnie Bols stworzył zupełnie nowa kategorię wśród innych likierów typu Curacao, wypuszczając na rynek Bols Blue w latach 60tych XX wieku. Bols Blue był i nadal jest najlepiej sprzedającym się Blue Curacao na świecie jest także jednym z najstarszych smaków w ofercie likierów Bols, znanym wcześniej jako "Creme de Ciel".

BOLS HONEY
Bols Honey to wyśmienity likier w kolorze bursztynu. Jego miodowy smak dodatkowo podkręcają kwiatowe nuty i odrobina toffee. Miód jest naturalnym, używanym od tysięcy lat słodzikiem. Ten pochodzący z natury składnik wykorzystuje się w tradycyjnych recepturach w niemal każdej kulturze, począwszy od cywilizacji Rzymian i Majów, aż po współczesną kuchnię i gastronomię, a na kulturze koktajlowej kończąc.

BOLS MANGO
Mango – przez wiele kultur południowo-wschodniej Azji postrzegane jako “pokarm bogów” – jest jednym z ulubionych smaków całego świata. Jasnozłoty Bols Mango jest doskonałym uosobieniem apetycznej soczystości dojrzałego mango, łączący subtelny zapach z bogatym smakiem, pozostawiającym posmak miękkich moreli i delikatną cytrusową nutę.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 10, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 7:00 - 19:00