Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Wódka Wódka Morosha Carpathian 630

Wódka Morosha Carpathian 630

Morosha wódka – opinie

Choć na polskim rynku nie jest to jeszcze produkt szeroko rozpoznawalny, od wielu lat szturmem „bierze rynki zagraniczne”. Szukając o niej informacji dowiecie się m.in., że:

  • już w 2014 roku w USA (konkretniej Nowym Yorku), zdobyła tytuł wódki i producenta roku,
  • jest szóstym najlepiej sprzedającym się brandem alkoholowym i najczęściej wybieraną wódką na wesele,
  • jej sprzedaż w samy 2020 roku wzrosła o ponad 72%, etc. 

Oprócz rosnącej popularności, kolejną zaletą jaką posiada Morosha wódka jest cena – wyjątkowo konkurencyjna na tle innych alkoholi tej klasy (wódka premium). Szczególnie przyjemna będzie dla waszego portfela, jeśli  zdecydujecie się dokonać zakupów  u nas – w internetowej Grupie Grabiec. 

Ukraińska wódka Morosha Karpacka

Morosha Carpathian to unikalna ukraińska „czysta”, należąca do rodziny wódek „karpackich”. Jej nazwa pochodzi z dialektu i oznacza „moroszkę” - efekt parujących drzew i klimatu jaki tworzą. To zjawisko atmosferyczne zachwyca widokiem, ulatniających się sennie ku niebu oparów wodnych. 

Wódka produkowana jest na bazie krystalicznie czystej wody mineralnej z Karpat. Jej ujęcie (źródła) znajduje się na wysokości 630 metrów nad poziomem morza.

Dzięki technologii E-Leaf, karpacka woda nie zostaje poddana żadnemu procesowi filtracji. To ziemia była jej najlepszym i naturalnym filtrem. Uniknięcie „obróbki” powoduje, że woda nie traci żadnej z właściwości mineralnych i jest pełniejsza w smaku.

Co oczywiste (oprócz wody), drugim najważniejszym składnikiem Moroshy Karpackiej jest spirytus. Spirytus o wyjątkowo małej zawartości metanolu, wielokrotnie filtrowany srebrnymi filtrami. Jego kategoria to „Lux” (najwyższa jakość na rynku), a zawartość/siła wynosi 40%. 

Dzieło wieńczą specjalne mieszanki ekologicznych karpackich ziół, które przyjemnie (w zależności od swojego charakteru), mogą rozgrzać lub orzeźwić. 

Wódka Morosha Carpathian 630

Ta wódka ma klasyczny aromat i delikatny zbożowy smak. Dla bogatszego smaku, wymieszane się tutaj napary z ziół.

Gotowy produkt wlewa się do butelek, które kształtem nawiązują do krystalicznie czystej, doskonałej jakości, źródlanej wody. Ich projektem zajęło się London Brand Consulting. Dzięki obłemu, przyjemnemu dla oka designowi. flaszka jest nowoczesna, minimalistyczna i wyjątkowo rozpoznawalna. Taka butelka będzie świetnym wyborem jeśli chodzi o zostanie wódką na wesele. Na szkle znajduje się naklejka, z kolorowym (np. czerwonym czy zielonym – w zależności od gatunku) liściem drzewa. Korek został wykonany we Włoszech, z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów. Dzięki dbałości o szczegóły, Morosha (i jej wytwórcy), mogą pochwalić się ekologicznym certyfikatem ISO 14024.

Zastanawiacie się „Morosha wódka – gdzie kupić?” jak zawsze – najprostsza odpowiedź jest najlepsza (i może być tylko jedna) – na stronie Grupy Grabiec. 

Zakup wódki Morosha Carpathian 630 jest doskonałym pomysłem z wielu powodów:

  • bo w smaku jest wybitna,
  • estetycznie doskonała,
  • jeszcze się nie „przejadła”,
  • jest tego warta,
  • możecie jej znajomością zaskoczyć i wyznaczyć trendy.

Cenowo także kusi – więc podwójnie głowa Was boleć nie będzie. 

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 10, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 7:00 - 19:00