Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Dolnośląskie Hurtownia alkoholi Głogów

Hurtownia alkoholi Głogów

Alkohol na wesele – Głogów kupuje tam, gdzie tanio oznacza najlepiej

Okazji do świętowania jest mnóstwo: imieniny, urodziny, rocznice, chrzciny, komunie, a przede wszystkim wesela. Wszystkie te uroczystości wiążą się z chęcią zapewnienia zabawy gościom. Świetnej i do rana. A jak biesiadowanie to przy napojach – zarówno tych alkoholowych jak i bezalkoholowych. 

Szykujecie się na organizowanie dużej imprezy? Jest  Grupa Grabiec - internetowa hurtownia alkoholi. W Głogowie lepszego punktu nie znajdziecie. 

Wesele - jedna z najważniejszych uroczystości w życiu dorosłego człowieka. Dopięcie całego wyzwania (planowanie, wybory, finansowo), to nie lada wyzwanie logistyczne. Całość utrudnia stres (czy wszystko się uda, czy o czymś nie zapomnicie, czy wystarczy Wam pieniędzy), brak czasu (terminy, równoległe szykowanie i praca zawodowa), etc. Ale spokojnie - mamy dla Was dobrą nowinę - w jednym temacie gwarantujemy pomoc. Jest to alkohol na wesele w Głogowie.  

Sklep z alkoholami? Głogów wybiera z głową i kupuje w innym miejscu

W Głogowie jest kilka niezłych punktów sprzedających alkohol. Ale po co iść do dobrego jak można wybrać najlepszy?  Zresztą monopolowy to miejsce na zakup kilku butelek. A my rozmawiamy o kilkudziesięciu (w tym np. jednej konkretnej wódki w ilości 50-100 sztuk). Dlatego radzimy – by zagwarantować gościom zabawę ekonomicznie (ale trunkami z półki premium), skorzystajcie z hurtowni alkoholi. Naszej hurtowni.  

Możecie odwiedzić nas na miejscu, ale to co Wam szczerze polecamy, to wizyta online. Wystarczy internet i laptop lub telefon, by sprawdzić dostępność, porównać ceny, zadać pytanie, zamówić towar i transport.

W naszej hurtowni staramy się o największy wybór — od wódek (w tym smakowych), przez wina (wszelkiego typu), whisky, piwa, etc., po napoje bezalkoholowe (wody, soki, gazowane, Piccolo czy syropy do drinków). Wszystko w jednym miejscu w możliwie najatrakcyjniejszej cenie. 

Wódka na wesele? Głogów wie, że „królowa” jest jedna

Do toastów i do bruderszaftów. Najlepsza. Schłodzona i w odpowiedniej ilości. W naszej ofercie znajdziecie uznane w Polsce i na świecie marki, ale i trunki nowe, godne poznania. Jeśli nie jesteście pewni na co postawić, nasi fachowcy pomogą w wyborze. Doradzą nie tylko najpewniejszą wódkę na wesele (Głogów ceni sobie dobrą jakość), ale jeśli macie taką potrzebę, dostosują ją nie tylko smakiem (kukurydziane są słodsze), ale np. oryginalnym wyglądem czy nazwą.

Nie zapomnimy o najmłodszych i niepijących. Dzięki zakupom w naszej internetowej hurtowni alkoholu, Głogów zaopatrzy w napoje także tę grupę szacownych gości. Bezalkoholowe piwa (dla nieco starszych), drinki imitujące te alkoholowe czy po prostu soki i napoje. Mamy wszystko. 

Doradzimy ile butelek wódki na wesele (oraz innego alkoholu) powinniście zakupić. Wliczymy dodatkowe kilka flaszek na bramki, stoły zespołu czy nagrody w konkursach. Wy wybieracie alkohol, a my zajmujemy się resztą. Dostarczamy wszystko własną flotą. Bezpiecznie, na czas i na miejsce, które wcześniej z Wami ustalamy.   

Gwarantujemy dostępności hurtowe, a także atrakcyjne ceny, których nie znajdziecie w żadnym sklepie z alkoholami w Głogowie (ani okolicy). 

To jak? Wpadacie?

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090