Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Świętokrzyskie Hurtownia alkoholi Ostrowiec Świętokrzyski

Hurtownia alkoholi Ostrowiec Świętokrzyski

Tanio nie musi oznaczać źle. Najlepszy alkohol na wesele? Ostrowiec Świętokrzyski kupuje od Grupy Grabiec

Wesele. Jak się jest gościem cieszy nieco bardziej. Nie to, żeby Was jako organizatorów miało smucić. Ale pewnie jak pomyślicie o tym ile trzeba podjąć decyzji i ile Was to będzie kosztować, póki co miny macie „nietęgie”. 

Jak wspomnieliśmy czeka Was ogrom wyborów, zadań i wydatków. Na początek te duże – sala weselna lub plener. Konkretne miejsce. Kameralnie czy z pompą. Potem tort, zespół, menu, suknia, kwiaty. A na koniec „drobiazgi” typu wódka na wesele. Ostrowiec Świętokrzyski już dawno zdecydował, że królowa bruderszaftów i toastów może być tylko jedna. Bo życzenia najlepiej opija się „czystą” - schłodzoną, dobrą jakościowo i aromatyczną. Tak – dobrze przeczytaliście. Wbrew temu co sądzicie, wódka od wódki może różnić się diametralnie. I kto powiedział, że nie może mieć wyczuwalnych nut smakowych?

Jeśli tego nie wiedzieliście, to jesteście pewni, że wiecie jakie trunki wybrać na wesele? Jak dostosować je do pogody, menu, dekoracji? Czy potraficie dokładnie obliczyć ilość butelek? I czy pamiętaliście o pierwszym toaście (szampanie, w tym Piccolo), niepijących czy flaszkach np. na bramki?

Wódka na wesele – Ostrowiec Świętokrzyski byle czego nie pije

Wódka to wręcz element kultury. Jak wesele to być „musi”. I nie to, że kupicie pierwszą z brzegu i postawicie na stole. Czysta musi być schłodzona, w ładnej butelce, najlepiej zaskakująca nutami smakowymi. Pita z umiarem smakuje wybornie i może być eleganckim alkoholem.

Są wódki popularne i znane wszystkim – taka Finlandia czy Wyborowa. Są i te bardziej niszowe (ale sądząc po tym jak zdobywa szturmem serca, wkrótce się to zmieni) jak Kraft Wokulski.  Może zdecydujecie się sami zaskoczyć gości czymś nietuzinkowym? Boicie się wyboru: uznana marka vs nowość? Nie wiecie czy wystarczy Wam na klasę premium i wybieracie ekonomicznie (błąd - robiąc zakupy u nas stać Was na wyższą półkę). Obawiacie się postawić na czarne butelki? Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, nasi eksperci Wam doradzą. I spokojnie - każda z oferowanych przez nas wódek jest dobrej jakości. W końcu jako Grupa Grabiec pracowaliśmy na swoją markę uczciwie. I dlatego teraz GG oznacza klasę, jakość i gwarancję.

Poza wódką powinniście zaproponować gościom, także mniej typowy alkohol na wesele. Ostrowiec Świętokrzyski lubi mieć wybór i doceni trunki takie jak rum, whisky czy wódka smakowa (cytrynowa czy orzechowa). O czym jeszcze musicie pamiętać? O szampanie na powitanie (także bezalkoholowym Piccolo) oraz winach dobranych pod menu.  

Ważne, by rozpieścić wszystkich tych, którzy alkoholu nie piją, a także dzieci Ucieszy ich zapewne opcja napoi bezalkoholowych (także do drinków imitujących te wysokoprocentowe) czy piwa 0% (to dla dorosłych).

Sklep z alkoholami? Ostrowcu Świętokrzyski nie idź tą drogą

Zapomnijcie o sklepach monopolowych, spożywczych dyskontach, supermarketach. Stracicie w nich tylko czas, nerwy i pieniądze. Odwiedzić je możecie jedynie po to, by porównać ceny i dowiedzieć się ile zaoszczędziliście. 

Tylko Grupa Grabiec i internetowa hurtownia alkoholu (Ostrowiec Świętokrzyski już nas docenił), da Wam:

 • najbardziej fachową poradę od wysoko wykwalifikowanych ekspertów (odpowiedzą na pytania i wyręczą w wielu kwestiach),
 • najbardziej atrakcyjne ceny (plus rabaty przy dużych zakupach),
 • olbrzymi wybór każdego z gatunków alkoholi,
 • dostępność (dbamy o uzupełnianie stanów magazynowych),
 • własny transport (w dogodnym terminie, pod wskazany adres, w pełni bezpiecznie). 

I aby mieć to wszystko, nie musicie ruszać się z domu. Wygodnie przejrzycie ofertę, porównacie ceny i zamówicie dowóz, nie ruszając się z domu. 

Ceniona hurtownia alkoholi? Ostrowiec Świętokrzyski odpowiada – Grupa Grabiec

Przeliczymy ilość potrzebnych butelek na ilość gości. Nie zapomnimy o dodatkowych: 

 • na „bramki”,
 • nagrody w zabawach,
 • na stół dla zespołu, fotografa, 
 • dla barmana do robienia drinków, etc.

Dobierzemy alkohol pod porę roku, menu czy kolorystykę. Obsługa to nasz największy atut.

Kolejna zaleta? Transport. Koniec z zastanawianiem się czy macie odpowiednie auto do przewożenia takich ilości. Z szukaniem wolnego czasu, by to zrobić. Z obawami - co jak się potłucze czy gdzie przechowywać do czasu wesela? Ustalcie czas i adres, a my zajmiemy się resztą. Dowieziemy Wam zakupy od nas:

 • na miesiąc, tydzień lub w dniu wesela,
 • do domu lub prosto na salę, 
 • w całości.

Internetowa hurtownia alkoholu w Ostrowcu Świętokrzyskim jest najlepszą alternatywą dla sklepów, jeśli chodzi o alkohol na wesele. Najtaniej, największy wybór, wyjątkowo profesjonalnie i z zapewnioną dostępnością. W dodatku pod drzwi. Można lepiej?

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090