Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Rybnik

Hurtownia alkoholi Rybnik

Hurtownia alkoholu Rybnik - alkohol na wesele z dostawą

Tradycyjne polskie wesele. Jaki jest przepis, by było udane? Duża sala, sporo bliskich sercu gości, dobry zespół, rosół, bigos i wódka. Bo toasty najlepiej opijać „czystą”. Tak jest, było i zapewne będzie. Wesele kultywujące słowiańską gościnność, nie może obyć się bez alkoholu. Nasz region geograficzny słynie bowiem z zamiłowania do zabawy, a ta kojarzy się z wódką na stole. 

Czy szykując wesele lub inną dużą uroczystość wiecie jaki alkohol dobrać? Zastanawialiście się jaki wpływ na typ i gatunki trunków ma pogoda czy menu? Ile butelek powinniście nabyć? Jakie są najczęściej wybierane napoje procentowe? Znacie nowości na rynku?

Dobór odpowiedniej wódki weselnej, to dla wielu kwestia problematyczna. Zaproszeni goście będą pić toasty, za wasze zdrowie. Czasem  wznosząc kieliszki „czystej”. Czasem prosząc o inny alkohol. Za innym razem samą wodą lub sokiem. Dlatego na stołach pojawią się wódki. Jakie? 

Może zdecydujecie się na: 

 • klasyki jak Stock, Wyborowa,
 • elegancką Finlandię, 
 • a może skusi Was np. Dzika Kaczka lub Lecą Żurawie?

Oczywiście to tylko kilka propozycji z ogromnej ilości możliwości. Możecie też zaproponować mniej typowe na weselu trunki jak rum, burbon czy whisky. Goście wymagający powinni być Wam wdzięczni za dany im wybór. Warto byście także pamiętali o fanach wódek smakowych (cytrynówki, orzechówki), o delikatniejszym smaku (a podobnych procentach). 

Sklep z alkoholami? Rybnik woli hurtownie

Planując większy zakup alkoholu, zapomnijcie o sklepach z alkoholem czy spożywczych dyskontach. Wiemy, że kuszą swoją bliskością. Ale czy naprawdę dostaniecie tam to, czego potrzebujecie?:

 • fachową poradę,
 • atrakcyjne ceny,
 • duży wybór,
 • dostępność,
 • transport?

Jeśli potrzebujecie alkoholu na wesele w Rybniku, radzimy Wam od razu zainteresować się ofertą hurtowni. A jak hurtownia alkoholi to tylko Grupa Grabiec. Do nas jest jeszcze bliżej – nie musicie nawet opuszczać pokoju. Wszystkie trunki, jakich potrzebujecie na wesele kupicie na naszej stronie internetowej.

Potrzebna wódka na wesele w Rybniku? Pomożemy, doradzimy, dowieziemy 

Kupując alkohol na wesele w Rybniku, to co należy do Was to ostateczna decyzja. Resztę zrobimy my. Znając wasze preferencje i budżet, wszystko zaplanujemy. Zaproponujemy i złożymy finalną propozycję, a potem dowieziemy towar pod wskazany adres.

Dzięki wieloletniej praktyce wiemy jak przeliczyć ilość potrzebnych butelek wódki w stosunku do liczby gości. Pamiętamy o dodatkowych: 

 • na wykupywanie przejazdu przez „bramki”,
 • nagrody w konkursach organizowanych przy oczepinach,
 • dla orkiestry, fotografa, etc.
 • dla barmana (o ile się zdecydowaliście na taką opcję),
 • na prezent dla gości czy rodziców. 

Nie każdy z gości jednak wódkę lubi i pija. Są tacy, którzy preferują wino lub alkohole typu whisky czy rum. 

Przy winie zalecamy zakup butelek wina białego i czerwonego, słodkiego i wytrawnego (jeden typ serwowany do dań głównych, jeden do deserów). Przy nabywaniu alkoholu, nie można pominąć  wina musującego lub szampana, podawanych gościom po wejściu na salę weselną, w celu wypicia pierwszego toastu za nowożeńców. Tu także wiemy ile butelek zasugerować do nabycia, w przeliczeniu na liczbę gości. 

Co z najważniejszymi gośćmi? Kilka butelek Piccolo powinno załatwić sprawę. Oprócz maluchów po taki „trunek” chętnie sięgają abstynenci lub inne osoby, które alkoholu nie pijają z różnorakich powodów. 

Hurtownia alkoholi – Rybnik wie, że teraz kupuje się online

Taniej, większy wybór i dostępność, wygoda i w dodatku transport pod drzwi (odpadają problemy z przechowywaniem czy logistyką przejazdu po zakupy i ich transportowania). 

Wódkę na wesele, w Rybniku można też nabyć w stacjonarnym sklepie czy sieciówce Tylko jest to nieekonomiczne, gdy porównacie ceny z naszymi. No i przewożenie towaru. Tu nikt Wam nie pomoże. Nasza hurtownia alkoholu Grupa Grabiec zrobi natomiast wszystko co w swojej mocy, byście już nigdy nie chcieli kupować alkoholu w innym miejscu. Wiemy, że z każdym dniem rośnie grono naszych wiernych klientów. Zostaniecie kolejnymi?

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090