Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Małopolskie Hurtownia alkoholi Wieliczka

Hurtownia alkoholi Wieliczka

Potrzebna hurtownia alkoholi? Wieliczka kupuje coraz częściej online

Organizowanie ślubu kojarzy się z ciągłym załatwianiem spraw. Tych związanych z ceremonią kościelną, przygotowaniem sali weselnej, ustaleniem menu oraz zamówieniem oprawy muzycznej czy barmana. Wszystko to sprawia, że para młoda często musi radzić sobie z brakiem wolnego czasu. 

W takich przypadkach, zakup alkoholi w hurtowni, na wesele w Wieliczce oraz każdym innym mieście, pomoże zaoszczędzić bardzo cenny czas, który można przeznaczyć na organizowanie innych spraw. Wszystko dzięki kilku zaletom, jakie wynikają z zaopatrywania się w trunki na imprezy, w hurtowni alkoholi. Szczególnie tych online. 

Hurtownia alkoholi. Wieliczka zna zalety takiego punktu?

Do niewątpliwie największych zalet, zakupu większej ilości alkoholu z hurtowni, należy cena. Zwykle ta w hurtowni jest znacznie niższa od regularnej w sklepie lub markecie.  W przypadku organizacji wesela, przekłada się to na zdecydowanie mniejsze koszty. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, można przeznaczyć na inną atrakcję - taką jak np fontanna czekoladowa czy fotobudka. 

Kolejną zaletą jest szeroka gama dostępnych produktów. Dzięki temu, wszystkie alkohole można nabyć w jednym miejscu. W przypadku braku zamówienia usług barmana (na przyjęcie weselne), często zostaje postawiony specjalny stolik. Na nim są ustawione różnego rodzaju alkohole. Od wina, whisky, przez brandy likiery, a na piwach i napojach bezalkoholowych kończąc. Wszystkie te trunki można nabyć w hurtowni z alkoholami. W cenach, które mogą (pozytywnie) zaskoczyć.

Kolejnym atutem hurtowni jest wykwalifikowana obsługa. Dzięki swojemu doświadczeniu i szkoleniom jest w stanie doradzić, który z alkoholi będzie odpowiedni do okazji oraz serwowanych dań. W jaką porę roku kupić jaki typ trunków czy ile butelek się przyda.

Następną zaletą jest możliwość dostawy zamówionego alkoholu w wyznaczone miejsce. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu związanego z transportem oraz jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają odpowiedniego środka transportu do przewiezienia takiej dużej ilości butelek.

Wszystkie te cechy i jeszcze więcej, posiada hurtownia alkoholu online. 

Szukana hurtownia alkoholu? Do Wieliczki towar dostarcza  internetowy sklep z alkoholami

Obecnie często można spotkać się z możliwością zakupu alkoholi przez internet. Hurtownie alkoholi tworzą swoje sklepy, w których każdy pełnoletni klient, może w swoim tempie zapoznać się z ich ofertą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zamówienie można złożyć nie wychodząc z domu. 

Ponadto łatwo da się zorientować które typy i jakie ilości trunków są dostępne oraz poznać ich cenę, w zależności od wielkości zamówienia. 

Im większa zarezerwowana partia, tym cena za butelkę będzie mniejsza. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z internetowym zamówieniem, można skontaktować się drogą mailową lub telefoniczną, z doskonale przeszkoloną obsługą. Oni chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości. 

Kolejnym z plusów takiego rozwiązania (jak zakup online), jest możliwość szybkiego przejrzenia dostępnych alkoholi. Co w przypadku odwiedzenia marketu, mogłoby się skończyć na długiej wycieczce, pomiędzy półkami sklepowymi w celu znalezienia poszukiwanego trunku. 

Zatem warto zastanowić się gdzie kupić wódkę na wesele w Wieliczce. Zdecydowanie wygodniejszą opcją będzie nabycie alkoholu w hurtowni w której oprócz wódki, para młoda może nabyć każdy inny potrzebny trunek. Dodatkowo transport w wyznaczone miejsce oraz wykwalifikowana obsługa sprawią, że cały proces zakupowy przebiegnie szybko i bez problemów.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090