Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Małopolskie Hurtownia alkoholi Nowy Sącz

Hurtownia alkoholi Nowy Sącz

Najlepsza hurtownia alkoholi dla Nowego Sącza

Zakup alkoholu na wesele w Nowym Sączu, często przyprawia młodą parę o ból głowy. Wciąż zadają sobie wiele pytań, przez które jeszcze bardziej utrudniają sobie cały proces zakupu napoi alkoholowych. Ile będzie kosztował alkohol na wesele? Gdzie najlepiej kupić alkohol w zależności od jego rodzaju? Jaka wódka będzie najlepsza na przyjęcie weselne? Czy warto nabyć inny alkohol niż wódka? Jak zorganizować transport zakupionego alkoholu na salę weselną? Czy jest możliwość zamówienia alkoholu przez internet? 

Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest zaopatrzenie się w wódkę na wesele w Nowym Sączu (jak i każdy inny alkohol), w internetowej hurtowni alkoholi.

Dlaczego nowożeńcy w Nowym Sączu wybierają hurtownie alkoholi online?

Pierwszym i niewątpliwie jednym z mocniejszych atutów, przemawiającym za nabyciem większej ilości alkoholu w hurtowni w Nowym Sączu, jest zdecydowanie ich niższa cena. Jest ona bardziej atrakcyjna, szczególnie biorąc pod uwagę wszelkiego rodzaju sieci sklepowe oraz markety. Na dużym zamówieniu, klient może nawet zaoszczędzić kilka procent całej kwoty. Jeszcze lepiej sprawa wygląda w przypadku hurtowni internetowych.

Następną zaletą jest doskonale przeszkolona obsługa, która w fachowy sposób pomoże w doborze zarówno odpowiedniego alkoholu do serwowanych dań jak i doradzi jaki alkohol wybrać na daną uroczystość. Dobierze go nawet pod porę roku. Co więcej doradzi, czy warto jest wziąć inny alkohol na wesele niż wódka. I ile butelek.

Kolejnym plusem jest możliwość dostarczenia większego zamówienie, w wyznaczone przez klienta miejsce. Rozwiązuje to całkowicie problem logistyczny, który nabywca może napotkać przy dużej ilości butelek do przewiezienia.  

To jednak nie wszystko. Inną cechą przemawiającą za zaopatrzenie się w dużą ilość alkoholu w hurtowni, jest jego dostępność oraz możliwość zakupu wszystkich rodzajów trunków w jednym miejscu. Zwykle w sklepie lub markecie, ciężko jest nabyć ilość powyżej dwustu butelek napoju alkoholowego od ręki. W sklepie internetowym hurtowni z alkoholami dla Nowego Sącza, nie stanowi to problemu. Ponadto w jednym miejscu klient może zaopatrzyć się w hurtowe ilość zarówno wódki, jak i wina, piwa whisky, burbonu, likierów czy napoi i drinków bezalkoholowych. 

Hurtownia alkoholu w Nowym Sączu jest dobra. Ale możliwość zamówienia przez internet jeszcze lepsza

Zakup alkoholu z hurtowni przez internet, jest znacznie łatwiejszy niż mogłoby się to wydawać. Wszystko to dzięki możliwości szybkiego przejrzenia dostępnego asortymentu, porównania cen i dodania wszystkiego do wirtualnego koszyka, aby sprawdzić koszty przed zapłaceniem. 

Ponadto wszystko to (każdy pełnoletni) klient, może wykonać siedząc w domowym zaciszu lub każdym innym miejscu, gdzie jest dostęp do Internetu. 

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zamówienia albo dostępności towarów, klient może zadzwonić do obsługi klienta lub napisać maila ze swoimi wątpliwościami. Dodatkowa opcja dostarczenia zamówienia do wyznaczonej lokalizacji, również znacznie ułatwia cały proces zakupowy i oszczędza masę kłopotów. 

Zatem czy to w przypadku organizowania wesela czy innej dużej uroczystości na której konieczny będzie zakup większej ilości alkoholu, warto zapoznać się z ofertą hurtowni alkoholu. W Nowym Sączu najlepiej złożyć zamówienie przez internet i czekać, aż towar zostanie dostarczony bezpiecznie w umówione miejsce i w konkretnym terminie. 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090