Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Lubelskie Hurtownia alkoholi Lublin

Hurtownia alkoholi Lublin

Hurtownia alkoholi. Lublin już docenił wygodę zamawiania online

Znaczna część hurtowni alkoholi, posiada swoje sklepy internetowe, co znacznie ułatwia cały proces zakupu napoi procentowych. Takie rozwiązanie jest szczególnie idealne dla osób, które lubią wykonywać wszelkiego rodzaju zakupy z domowego zacisza oraz cenią sobie oszczędzanie czasu. Wygoda i szybkość są głównymi powodami, przez które klienci decydują się na zakup alkoholi z hurtowni przez internet. Możliwość błyskawicznego sprawdzenia dostępności, ceny oraz wachlarza oferowanych trunków, jeszcze mocniej przemawia za zaopatrywaniem się na większe imprezy w sklepie internetowym. Dodatkowym atutem tej opcji jest możliwość dostawy zamówienia w wyznaczone miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości przetransportowania tak dużej ilości butelek.

Zalety sklepu hurtowego z alkoholami. W Lublinie lepiej skorzystać z zamawiania online 

Do niewątpliwych zalet zaopatrywania się na liczniejsze imprezy w hurtowni alkoholu w Lublinie, jest cena która  będzie znacznie korzystniejsza niż w sklepach stacjonarnych oraz marketach. Ma to duże znaczenie, szczególnie przy zakupie dużej ilości butelek. Tu cena za całość zakupów, może być nawet o kilka procent niższa. A jeszcze korzystniej jest w hurtowni internetowej.

Kolejną zaletą jest duża dostępność alkoholi. W przeciwieństwie do marketów, w hurtowniach można nabyć nawet ponad dwieście butelek poszukiwanego trunku. Dodatkowo w hurtowni alkoholi, jest możliwość zakupienia wszelkiego rodzaju napoi procentowych. Począwszy od wódki, wina, piwa, przez whisky, burbon, rum, aż po likiery i napoje i drinki bezalkoholowe. 

Warto wspomnieć o bezsprzecznym walorze, jakim jest możliwość zaczerpnięcia fachowej opinii od przeszkolonej i doświadczonej obsługi. Oni doradzą jaki alkohol wybrać do każdego dania oraz typu uroczystości, a nawet pory roku. Podobnie jak w przypadku zamówienia alkoholu przez internet,  w części hurtowni alkoholi w Lublinie, jest możliwy transport zamówienia w umówione miejsce. 

Alkohol na wesele w Lublinie

Para młoda decydując się na zakup wódki na wesele w Lublinie, zazwyczaj wybiera się do hurtowni alkoholi. Znacznie ułatwia im to cały proces zakupowy, ponieważ kupują wszystkie potrzebne trunki w jednym miejscu, z możliwością dostawy pod salę weselną. Szczególnie w przypadku hurtowni online.

Obecnie nowożeńcy decydują się na zakup większej ilości innych alkoholi niż wódka na przyjęcie, niż miało to miejsce wcześniej. Postawienie unikatowej butelki z dobrym jakościowo winem na każdym stole sprawi, że jego dekoracja będzie bardziej elegancka. Wielu gości decyduje się na zmianę wódki na wino, gdyż jest to bardziej wykwintny alkohol, którym można delektować się przez cały czas trwania przyjęcia. Co więcej odpowiednio dobrane wino do serwowanych potraw może znacznie podkreślić ich walory smakowe. 

Aktualnie modne staje się zatrudnienie barmana na wesele, jednak jest to związane ze znacznym wydatkiem. Ciekawą alternatywą dla tego rozwiązania jest postawienie specjalnego stolika, na którym nowożeńcy wystawiają różnego rodzaju alkohole. A goście, wedle własnego upodobania, sami się częstują, wybierając taki alkohol, który najbardziej lubią. Zabieg ten jeszcze bardziej umila im świętowanie tego wyjątkowego dnia. 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090