Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Mikołów

Hurtownia alkoholi Mikołów

Hurtownia alkoholi. Mikołów nas zna i poleca

Cena alkoholu (szczególnie przy zamówieniu większej ilości), często ma znaczący wpływ na podjęcie decyzji, gdzie ostatecznie zakupić potrzebne trunki. Zwykle w takich sytuacjach decydujemy się na wybór hurtowni alkoholi. Zarówno w Mikołowie jak i innym mieście w Polsce, ceny proponowane przez hurtowników są zdecydowanie niższe niż w sklepach sieciowych czy marketach. Stawia to hurtownie na uprzywilejowanej pozycji. 

Dodatkowo przy zakupie napojów alkoholowych na duże wydarzenie, zazwyczaj nie mamy ochoty na jeżdżenie od sklepu do sklepu i kupowanie pojedynczych (najkorzystniejszych cenowo lub po prostu dostępnych) sztuk. To kolejny argument, dlatego wybieramy hurtownie, gdzie nie musimy się martwić o dostępność i różnorodność alkoholi. 

Jak wiadomo cena i duża dostępność to nie jedyne cechy hurtowni alkoholu. W Mikołowie liczą się jeszcze z innymi zaletami, przez które są one częściej wybierane niż sklepy. 

Sklep z alkoholami w Mikołowie? Jest, ale hurtownia ma więcej zalet

Oprócz ceny i dużej dostępności trunków, hurtownie alkoholi posiadają znacznie więcej walorów Jednym z nich jest szeroka gama produktów. W jednym miejscu jesteśmy w stanie nabyć praktycznie każdy rodzaj alkoholu - od wódki oraz whisky, przez burbon, wino, aż po piwo i napoje bezalkoholowe. Kolejną zaletą jest doradztwo wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, która pomoże w wyborze alkoholu w zależności od uroczystości. Przeszkoleni pracownicy doradzą w decyzji, co do obecnie najlepszych alkoholi znajdujących się na rynku. Dodatkowo możliwość dostawy zamówionego towaru w wyznaczone przez nas miejsce, znacznie ułatwia całą logistykę. Bardzo często zdarza się bowiem, że jako nabywca nie mamy odpowiedniego pojazdu, którym moglibyśmy przewieźć zakupiony towar. A takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zaoszczędzić czas, który musielibyśmy przeznaczyć na dostarczenie zakupionych trunków w potrzebne miejsce. Dlatego ciekawą i najwygodniejszą opcją jest możliwość zakupu alkoholi przez internet. Wiele hurtowni posiada swoje strony internetowe, na których jako możemy zobaczyć dostępny asortyment z cenami, przez co złożenie zamówienia dokonujemy nie wychodząc z domu.  

Alkohol na wesele w Mikołowie

Jak wiadomo na każdym weselu powinien znaleźć się alkohol. Najpopularniejszym wyborem jest oczywiście wódka. Na weselu w Mikołowie, jak i w każdym innym polskim mieście, wódka to nie jedyny alkohol, który spożywany jest tego wieczoru. 

Para młoda często decyduje się na zamówienie barmana, który będzie serwował wszystkim gościom kolorowe i smakowite drinki. Jednak ta atrakcja wiąże się z dużym wydatkiem, więc nowożeńcy po prostu stawiają specjalny stolik, na którym będą znajdować się wszelkiego rodzaju alkohole. Dzięki takiemu zabiegowi, wszyscy obecni goście znajdą alkohol dla siebie. A to z kolei sprawi że wszyscy zaproszeni jeszcze milej będą wspominać tę uroczystość. 

Hurtownie alkoholi są idealnym miejscem do zaopatrywania się w duże ilości alkoholi na uroczyste okazje. Niska cena, duża dostępność alkoholi, szeroka gama produktów oraz możliwość dostawy zamówionego towaru w wyznaczone miejsce sprawia, że organizacja całej imprezy staje się znacznie łatwiejsza. 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090