Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Wielkopolskie Hurtownia alkoholi Kalisz

Hurtownia alkoholi Kalisz

Hurtownia alkoholi dla Kalisza

Hurtownie alkoholi, posiadają w swoim asortymencie szeroką gamę produktów oraz dużą dostępność trunków na stanie. Dzięki temu są zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o sprzedaż napoi alkoholowych na duże imprezy okolicznościowe, bankiety oraz na wesela. 

Można powiedzieć że te dwa czynniki, to jednie czubek góry powodów, przez które klienci w Kaliszu decydują się na zakupy w hurtowni alkoholu. Jednak nie można zapomnieć o innych , równie ważnych pozytywnych cechach. To one swoimi atutami sprawiają, że nabywcy wybierają tego typu miejsca, ponad sklepy sieciowe oraz markety. Często zdarza się, że mniejsze sklepy zaopatrują się w hurtowniach, co po nałożeniu swojej marży na trunkach sprawia, że  przestają być konkurencyjnym w stosunku do tych placówek. Mogą jedynie stawać w szranki z innymi sklepami. 

Jeszcze lepszą alternatywą na  duże zapotrzebowanie na trunki, jest zakup w internetowej hurtowni alkoholowej.

Sklep z alkoholami w Kaliszu? Lepsze zakupy przez internet 

W obecnych czasach, coraz większa ilość hurtowni posiada swoje sklepy internetowe, gdzie z łatwością każdy pełnoletni klient, może zakupić większą ilość alkoholu w niższej cenie. W dodatku - od razu z opcją dostawy w wyznaczone przez siebie miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój cenny czas i z domowego zacisza, zamówić potrzebny alkohol na imprezę okolicznościową lub wesele. 

Ponadto taki sposób, pozwala na szybkie zapoznanie się z dostępnością i ceną trunków, a także asortymentem posiadanym przez hurtownię. W przypadku jakichkolwiek pytań, każdy klient może zadzwonić lub napisać wiadomość mailową w celu rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z dostępnością, zamówieniem oraz sposobem i terminem dostawy.

Hurtownia alkoholi w Kaliszu ma zalety. Internetowa ma ich jeszcze więcej

Pomijając już szeroką gamę produktów, dużą dostępność trunków oraz możliwość zakupu napoi alkoholowych przez internet, niewątpliwymi zaletami zakupu alkoholi w hurtowni  są:  

  • dobrze wyszkolona obsługa,
  • cena,
  • możliwość dostarczenia zamówienia w wyznaczone miejsce. 

Ceny zależą od ilości zakupionych butelek. Wiadomo im więcej  trunków, tym bardziej można liczyć na znaczący rabat. Ale nawet mimo tego, często już zakup niewielkiej ilości alkoholu jest opłacalny. 

Dobrze przeszkoleni sprzedawcy, są w stanie doradzić jaki alkohol wybrać do każdego dania oraz na daną okazję, a nawet porę roku. 

Ostatnią (?) zaletą hurtowni alkoholi jest możliwość dostarczenia zamówienia w wyznaczone przez klienta miejsce. Ma to duże znaczenie przy organizacji dużych imprez oraz wesel, ponieważ nie każdy posiada odpowiedni pojazd do przewiezienia większej ilości towaru. Ani czas, by to zrobić.

Alkohol na wesele w Kaliszu

Zakup alkoholu na wesele w hurtowni, pozwala na nie marnowanie wielu godzin, potrzebnych na odwiedzanie każdego marketu, w celu znalezienia poszukiwanego trunku. Dzięki hurtowniom, zakup wódki na wesele w Kaliszu, jak i każdego innego alkoholu, stanie się błahostką. 

Obecnie bardzo modne jest zatrudnienie barmana, jednak często jest to wydatek, na który para młoda nie jest w stanie sobie pozwolić. W takim przypadku idealną alternatywą jest przygotowanie specjalnego stolika, na którym znajdą się wszelkiego rodzaju alkohole. Dzięki temu, każdy zaproszony gość weselny, będzie mógł bawić się przy swoim ulubionym alkoholu. Stworzenie takiego stolika i zakup różnego rodzaju trunków na wesele w hurtowni, może przynieść nieoczekiwanie dobry efekt, a w dodatku jest znacznie tańszy od wynajęcia barmana.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090