Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Lubelskie Hurtownia alkoholi Chełm

Hurtownia alkoholi Chełm

Przychodzi czas kiedy kochając się, zaczynacie powoli się zastanawiać, kiedy ślub. Uroczyste zaręczyny za wami. Część na krok następny - długie rozmowy i planowanie wesela. Wszystko zależy od was – od czasu, wysiłku i pieniędzy, które zamierzacie przeznaczyć na organizację imprezy. By uniknąć stresu, warto pomyśleć o tym, abyście z odpowiednim wyprzedzeniem rozpoczęli przygotowania.

Najważniejszym elementem w organizacji wesela jest plan. Planujecie jakich gości chcecie zaprosić. Wybieracie salę, orkiestrę, menu. Zastanawiacie się nad rodzajem alkoholu i ilościami butelek, które będą wam potrzebne, aby ugościć bliskie osoby. Przeglądacie oferty sklepu z alkoholami w Chełmie. Wtedy zazwyczaj okazuje się, że ceny są wysokie i zaczynacie szukać gdzie indziej. Zastanawiacie się nad hurtownią alkoholi w Chełmie. Kupując trunki w hurtowni zaoszczędzicie bowiem trochę pieniędzy, które przydadzą się na inne wydatki. A jeśli naprawdę chcecie wydać mało, a mieć dużo i dobrze, zapraszamy do nas.

Hurtownia alkoholi Chełm - Grupa Grabiec

Hurtownia alkoholu Grupa Grabiec powstała w 1989 roku. Co nas charakteryzuje? Zapewniamy elastyczne formy współpracy i kompleksowe doradztwo. I nie są to puste obietnice.

Wiemy, że na organizację wesela składa się mnóstwo elementów, które wymagają koordynacji. Od wielu lat udowadniamy, że gdy zaufacie nam i powierzycie wybór alkoholu profesjonalistom (którymi jesteśmy), zaoszczędzicie mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy.

Nasi specjaliści wspierają proces zakupowy, pomogą wybrać wam odpowiednie trunki i stosownie przeliczyć ich potrzebne ilości. Nie musicie już się głowić ile butelek wódki kupić na wesele, my rozwiążemy ten problem. Nasza oferta alkoholi weselnych, zaprojektowana została z myślą o zróżnicowanych potrzebach. Jesteśmy hurtownią alkoholi, która pozwoli wam w jednym miejscu kupić trunki z całego świata - sprawdzone, pewne i dobre jakościowo. Po konsultacji (w celu ustalenie preferencji dotyczących alkoholu), przygotujemy ofertę, która na pewno zadowoli was – naszych drogich klientów.

Wódka na wesele Chełm

Przyjęło się, że większość zaproszonych gości preferuje wódkę na wesele. W Chełmie czy innej miejscowości, trunek ten nie ma sobie równych. Popularne gatunki czystej powinny być tak dobrane, aby wasi goście znaleźli swój ulubiony smak. Jaka wódka na wesele? Większość gości weselnych powie: „po prostu dobrze schłodzona”. Musicie jednak postawić na konkretną markę, a wybór jest całkiem spory. Najbardziej popularnymi są Absolut, Chopin, J.A Baczewski, Smirnoff, Finlandia. Dodatkowo każda z tych wódek ma elegancką butelkę, która dobrze będzie się prezentować na weselnym stole. Dużym zainteresowaniem cieszą się też: Wyborowa, Żubrówka, Pan Tadeusz, Sobieski, Palace oraz Stock Prestige.

Powinniście pamiętać o zakupie alkoholu na wesele w Chełmie, w postaci wódek smakowych, win oraz przeznaczonych dla smakoszy whisky i bourbonu. Oferta dla gości musi także zawierać wino musujące czy też szampana, którym wzniesiony będzie toast za zdrowie. Całość zamykają napoje bezalkoholowe, które posłużą do przepicia podanego alkoholu, ale także do wykonania coraz bardziej popularnych na weselach drinków.

Mając na uwadze, że zorganizowanie wesela to trudne i czasochłonne przedsięwzięcie, wychodzimy wam naprzeciw i zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. My zajmiemy się już resztą. Czekamy na kontakt.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090