Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Lubelskie Hurtownia alkoholi Lublin

Hurtownia alkoholi Lublin

Wesele to jedna z najbardziej pamiętnych i wyjątkowych uroczystości w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że chcecie celebrować je w najlepszy możliwy sposób. Najlepiej wraz z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi. Ludźmi, których na co dzień nie widujecie (z powodu np. odległości), chociaż bardzo chcielibyście.

Internetowy sklep z alkoholem w Lublinie

Tam, gdzie dwoje zakochanych łączy się ze sobą na całe życie, nie może zabraknąć dobrych alkoholi, stanowiących nieodłączny element zabawy do białego rana. Przygotowując taką imprezę (a mieszkając w Lublinie), zaczynacie się rozglądać za sklepem z alkoholami w Lublinie. Zapewniamy, że nie przypadną wam do gustu ceny, które tam zastaniecie. Czasem decydujecie się na hurtownię alkoholi w Lublinie, gdzie uzyskacie znacznie lepsze ceny (przy zakupie dużej ilości), a i wybór będzie większy. Ale po co tracić czas, skoro jest Grupa Grabiec?

Hurtownia alkoholi. Lublin nie znajdzie lepszej

Hurtownia alkoholi Grupa Grabiec powstała w 1989 roku. Założył ją tata właściciela. Przez te lata nasi pracownicy, nabrali dużego doświadczenia, w zakresie sprzedaży różnych typów alkoholi.

W Polsce to wódka jest jednym z najpopularniejszych trunków, które zamawia się w olbrzymich ilościach, na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, a szczególnie wesela. Właśnie dlatego przygotowaliśmy taką ofertę, aby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza hurtownia wódki na wesele, sprzedaje takie renomowane marki jak: Absolut, Finlandia, Sobieski, Żołądkowa oraz wiele innych. W ofercie posiadamy również whisky oraz bourbony najwyższej klasy.

Wiemy, że choć wielu z was jest chętnych, by zaspokoić potrzeby smakowe najbardziej wymagających gości, nie wszyscy wiecie, jak wprowadzić whisky bądź brandy na weselną salę. Zdając sobie sprawę z tego, że trunki te pojawiają się na weselach coraz częściej, chętnie pomożemy wam wskazać i wybrać te najlepsze. Ale jakby nie patrzeć, na stole głównie króluje wódka na wesele. Czy w Lublinie czy w innym mieście, nic jej nie zdetronizuje. Whisky oraz pozostałe alkohole (w tym wódka smakowa bądź piwo), stawiane są na stole dodatkowym, przeznaczonym dla tych gości, którzy mają ochotę na inny smak niż czystej. Taki stolik daje szeroki wybór – w zależności od tego, co zdecydujecie się na nim postawić.

Alkohol na wesele Lublin

Zamawiając alkohol na wesele w Lublinie musicie także pamiętać o tych, którzy gustują w winach. Proponujemy wam zakupić kilka butelek białego i czerwonego wina, zarówno słodkiego jak i wytrawnego.

Kompletowanie waszego zamówienia na alkohole zakończymy propozycją zakupu wina musującego lub szampana, aby goście mogli wznieść pierwszy toast za zdrowie. Pamiętajcie, że w ofercie posiadamy także napoje bezalkoholowe, przydatne do przepicia wódki ale także do przyrządzenia tak popularnych ostatnio drinków.

Posiadamy własny transport, którym dostarczymy zamówiony przez was alkohol na umówione miejsce i we wskazanym czasie. Zadbamy o to, aby w czasie transportu paczki nie uległy zniszczeniu.

Działamy jako hurtownia, dlatego nie mamy problemu z obsłużeniem nawet największej imprezy, w dużą ilość alkoholu. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Korzystając z naszej oferty stawiacie na najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do składania zamówień.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090