Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Dolnośląskie Hurtownia alkoholi Wroclaw

Hurtownia alkoholi Wroclaw

Wódka w naszym kraju, stanowi istotny element kultury. Podobnie dzieje się u wschodnich sąsiadów. Z taką np. Rosją, rywalizujemy o to, skąd wódka pochodzi i kto lepszą produkuje.

Alkohol na wesele we Wrocławiu

Gdy organizujecie wesele, zawsze macie na uwadze zadowolenie waszych gości. Wódka pojawia się zarówno w dawnych, jak i współczesnych obrzędach czy tradycjach weselnych. Jej różnorodność, sposób produkcji i spożycia, stanowią swoistego rodzaju dziedzictwo kulturowe. Bez niego nie ma udanego wesela. Mieszkając na Dolnym Śląsku i przygotowując się do zorganizowania imprezy weselnej, zaczynacie rozglądać się za sklepami z alkoholami we Wrocławiu (jeśli w tym mieście akurat mieszkacie). Mając jednak na uwadze fakt, że ilość potrzebnego trunku na tego rodzaju imprezę będzie dość duża, warto byście zaczęli przeglądać oferty hurtowni alkoholu. We Wrocławiu mamy dla was rozwiązanie – Grupę Grabiec.

Hurtownia alkoholi Wrocław – Grupa Grabiec

Nasza hurtownia alkoholi Grupy Grabiec jest firmą z tradycjami, z początkami sięgającymi roku 1989. Wtedy to ojciec właściciela, stworzył prężnie działający biznes, mimo że zaczynał z niczym.

Obecną działalność skupiliśmy na usługach związanych z zaopatrzeniem imprez okolicznościowych, zarówno w wykwintne alkohole najwyższej jakości, jak i popularne marki ze średniej półki.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Brzmi jak frazes, ale każdą ofertę dostosowujemy do waszych potrzeb. Nasze doświadczenie i znajomość branży (od podszewki), gwarantują nie tylko elastyczne i atrakcyjne ceny, ale również najlepszą pomoc (w natłoku obowiązków związanych z weselem).

W ramach wykonywanej działalności, proponujemy następujące usługi (związane z zakupem wódki na wesele we Wrocławiu):

 • profesjonalne doradztwo – nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie trunki i stosownie przeliczyć ich potrzebne ilości.

  Nie musicie się już głowić, ile butelek wódki kupić na wesele. Dodatkowo podpowiemy wam, np., że najczęściej kupowanymi alkoholami na wesele we Wrocławiu są: Biały Bocian, Ogiński, Lecą Żurawie. Wódki te stanowią trzon sprzedaży na imprezy okolicznościowe oraz wesela. Wybierając polskie wódki, wspieracie polskich producentów i polską gospodarkę. Niekwestionowanym liderem sprzedaży jest jednak Stock Pestige 0,5L, który zaskakuje niską ceną, przy niezłej jakości.
 • pamięć - o tych, którzy preferują alkohole smakowe, wino czy trunki dla smakoszy czyli whisky lub burbony. Nie zapomnimy wam przypomnieć o kliku butelkach wina musującego lub szampana (na wypicie toastu za wasze zdrowie - Państwa Młodych).

 • zaprezentowanie różnorodności alkoholi - oferta trunków weselnych, zaprojektowana została z myślą o zróżnicowanych potrzebach.

  Nasza hurtownia alkoholi, pozwoli wam w jednym miejscu kupić trunki z całego świata - sprawdzone, pewne i jakościowe.

 • zwroty – został wam nienaruszony alkohol po imprezie? Możecie go oddać.

 • dostawę w cenie - posiadamy własny transport.

  Umawiacie się z nami na dostawę we wskazane miejsce, a my zajmujemy się resztą. Wasze zamówienie dotrze na czas tam, gdzie go potrzebujecie. Nie musicie się o nic martwić. Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko terminowość usługi, ale również wysokie bezpieczeństwo i gwarancję, że wasz alkohol na wesele dotrze w nienaruszonym stanie.

 • atrakcyjne ceny – kupujecie dużo? Nie bójcie się negocjować. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje.

Sklep z alkoholem Wrocław

Dobrze dobrana wódka na wesele we Wrocławiu, to gwarancja szampańskiej zabawy. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć wam - naszym klientom w najpiękniejszych chwilach życia.

Nieustannie dbamy o to, aby każda współpraca kończyła się waszym uśmiechem i satysfakcją.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090