Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Wielkopolskie Hurtownia alkoholi Poznań

Hurtownia alkoholi Poznań

W życiu większości z was, nadchodzi taki moment i czas, kiedy uświadamiacie sobie, że chcielibyście zawrzeć związek małżeński i założyć rodzinę. Kiedy spotkacie swoją „drugą połowę” i zdajecie sobie sprawę, że to właśnie miłość, decydujecie się na zaręczyny, a potem ustalacie datę ślubu. A jak ślub, to wiadomo - wesele.

Alkohol na wesele w Poznaniu

Zaczynacie przygotowania: sala weselna, suknia ślubna, garnitur, lista gości, menu. Wybieracie dania gorące, przekąski i oczywiście wódkę na wesele w Poznaniu (jeżeli Poznań lub jego okolice są miejscem waszego zamieszkania/wyborem na organizację uroczystości). Zaczynacie rozglądać się za sklepem z alkoholami. W Poznaniu jest ich niezliczona ilość. Kiedy już zapoznacie się z ofertą cenową, często przychodzi refleksja, czy nie lepiej zakupić alkohol w hurtowni alkoholu w Poznaniu. Jest jednak rozwiązanie jeszcze lepsze i ekonomiczniejsze. Jest nim...

Hurtownia alkoholi Poznań – Grupa Grabiec

Hurtownia alkoholi Grupa Grabiec zastała otwarta w 1989 roku. Prowadzimy działalność do chwili obecnej. Jesteśmy firmą z tradycjami, a od kilku lat skupiamy się głównie na usługach związanych z zaopatrzeniem imprez okolicznościowych, w alkohole najlepszej jakości.

Wódka od lat jest symbolem radości i dobrej zabawy. Idealnie sprawdza się jako prezent na każdą okazję: urodziny, święta, a także wesele. Wódka weselna pojawia się nie tylko na stołach, ale również jako drobny upominek od Pary Młodej dla gości.

Alkohol towarzyszy przyjęciu od pierwszych chwil wesela: przekupujecie nim stawiane bramki i szlabany, nagradzacie w organizowanych zabawach, a wasi goście wznoszą nim toasty. Właśnie dlatego, dobrze jest wyliczyć liczbę butelek nie tylko na podstawie ilości zaproszonych gości. My to wiemy. Bierzemy pod uwagę również te butelki, które wręczycie waszym gościom w podarunku.

Sklep z alkoholem w Poznaniu

Zapoznając się z ofertą hurtowni i radząc się wykwalifikowanych pracowników, uzyskacie informacje jaki rodzaj alkoholu, będzie nam potrzebny. Musimy (i wy i my) uwzględnić gusty waszych gości. Większość zapewne wykaże zainteresowanie czystą wódką, ale znajdą się również tacy, którzy preferują alkohol gatunkowy, wino czy wysublimowane trunki typu whisky, rum czy bourbon.

W alkohole zaopatrujemy się u najlepszych polskich producentów, mając na uwadze fakt, że w ten sposób wspieramy polską gospodarkę. Oczywiście mamy także trunki z całego świata, abyście zawsze mieli pełen wybór wśród tego co modne, topowe, dobre.

Decydując się na zakupy u nas, uzyskacie znacznie niższą cenę. Nie mamy narzutów popularnych w sklepach czy tradycyjnych, niewielkich hurtowniach. Wódka na wesele kupiona u nas, nie dość że będzie dobra to jeszcze na niej oszczędzicie. Jako hurtownia alkoholi Grupy Grabiec, dołożymy wszelkich starań, by zaopatrzyć was w wódki wysokiej klasy, po jak najatrakcyjniejszych cenach. Dysponujemy także napojami bezalkoholowymi, które również powinny się znaleźć na waszej imprezie.

Nie tylko pomożemy wam dobrać najlepsze trunki, ale również wycenimy je indywidualnie oraz dostarczymy bezpiecznie na wskazane miejsce.

Alkohol na wesele Poznań - wódki braknąć nie może

Dziś wybór wódki weselnej nie jest już taki łatwy. Wiemy to, ale właśnie od tego jesteśmy, by was w tym wyręczyć. Szeroka oferta trunków eleganckich, dopasowanych do wyjątkowych okoliczności sprawia, że ciężko jest wam samym podjąć decyzję. Niby banał - najlepsza wódka na wesele to ta, która przypadnie do gustu waszym gościom, jak i dobrze zaprezentuje się na eleganckim stole. Ale najlepsza to jaka? Tu znów przyjdziemy wam z pomocą.

Chociaż najpopularniejszym wyborem są: klasyczna wódka weselna Stock, tradycyjna Wyborowa czy też elegancka Finlandia, w naszym sklepie internetowym znajdziecie również mnogość nietypowych trunków dla szczególnie wymagających gości. Jakich? Np. Kraft Wokulski czy Stumbras w wersji limitowanej.

Czegokolwiek potrzebujecie, my wam to dostarczymy. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090