Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Sosnowiec

Hurtownia alkoholi Sosnowiec

Nadchodzi czas w życiu większości z Was, kiedy podejmujecie decyzję o zawarciu związku małżeńskiego. Naturalnym następstwem jest organizowanie wesela dla rodziny, znajomych i przyjaciół. Przygotowanie takiej imprezy wiąże się z wieloma problemami: wynajęcie sali, wybór menu, załatwienie auta, decyzja co do wódki na wesele organizowane w Sosnowcu. Zabierając się za zakupy alkoholowe, szukacie sklepu z alkoholami. W Sosnowcu jest ich sporo. Jeśli chcecie, by było ekonomiczniej, orientujecie się czy istnieje hurtownia alkoholi w Sosnowcu.

Alkohol na wesele Sosnowiec

Co jak co, ale na polskim weselu, alkoholu zabraknąć nie może. Zdecydowana większość zaproszonych osób będzie piła wódkę. Znajdą się tacy, którzy wódkę to i owszem, ale smakową. Dla nich możecie zakupić (znajdujące się w bogatej ofercie alkoholi kolorowych), takie klasyki, jak wódki smakowe: Biały Bocian, popularną Lubelską czy legendarny Stock. Wódki kolorowe to także dobrze znane cytrynówki, malinówki, orzechówki, które podbiły już serca Polaków. Podawane jako drinki smakują jeszcze lepiej (np. Soplica orzechowa z mlekiem).

Hurtownia alkoholi Sosnowiec

Możecie także zakupić wino oraz alkohole dla koneserów typu whisky czy burgund. Kupując wino musicie wziąć pod uwagę preferencje waszych gości oraz serwowane dania. Na pewno znajdziecie zwolenników zarówno wina białego jak i czerwonego. Ponadto powinniście nabyć wina słodkie i wytrawne, albo pół (półsłodkie, półwytrawne). Uzupełnieniem będą napoje bezalkoholowe, które także muszą się znaleźć na stołach weselnych. Należy dobrać wody mineralne, ale także soki i colę. Napoje te będą służyć zarówno do zaspokojenie pragnienia jak również do wykonania drinków, które w ostatnich latach są bardzo popularne. W chwili obecnej widok barmana na weselu już nie dziwi nikogo. Decydując się na barmana musicie pamiętać o zakupie dodatkowych butelek, które będą użyte do wykonania drinków. Dzieci będą zachwycone (bezalkoholowymi) wersjami dorosłych napojów. A i osoby, które z różnych powodów zachowują abstynencję, dzięki barmanom nie poczują się wykluczone.

Wódka na wesele Sosnowiec

Dobrze jest mieć świadomość również tego, gdzie kupić alkohol na wesele w Sosnowcu. Oczywiście istnieją tradycyjne źródła czyli lokalne sklepy. Ich wybór to mało ekonomiczne posunięcie - cena w nich jest znacznie wyższa niż ta oferowana w hurtowni. Dlatego będzie lepiej, gdy od razu poszukacie hurtowni alkoholu. Dla zakupów w Sosnowcu proponujemy internetową stronę Grupy Grabiec. Niższa cena będzie mieć wpływ na ilość lub jakość zakupionego towaru. W hurtownia alkoholi Grupa Grabiec dołożymy wszelkich starań, by zaopatrzyć was w alkohol wysokiej klasy, po atrakcyjnych cenach. Nie tylko pomożemy dobrać najlepszą wódkę weselną, ale również wycenimy ją indywidualnie oraz dostarczymy bezpiecznie na miejsce, ponieważ posiadamy własną flotę samochodów dostawczych.

Hurtownia i sklep z alkoholami Sosnowiec

Hurtownia alkoholi Grupa Grabiec działa od 1989 roku, skutecznie pomagając wam w zaopatrzeniu się w najlepsze trunki na rynku. Szeroka oferta obejmuje zarówno eleganckie, stworzone specjalnie na tę uroczystość wódki jak i bardziej ekonomiczne, ale nie mniej smaczne. Często ciężko jest podjąć decyzję jaki rodzaj ma się pojawić na stołach weselnych. Łatwo powiedzieć, że najlepsza wódka weselna to ta, która zadowoli was i zaproszonych gości. Trudniej wiedzieć, która to dokładnie. Dlatego pracownicy hurtowni doradzą wam jaki rodzaj alkoholu i w jakiej ilości zakupić. W końcu kto jak nie fachowiec. Ponadto ceny hurtowni pozwolą wam zaoszczędzić parę złotych, które przy organizacji wesela na pewno się przydadzą na inne cele.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090