Oferta ważna do 31 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Bielsko-Biała

Hurtownia alkoholi Bielsko-Biała

Kiedy organizujecie wesele, staracie się nawiązać do najstarszych, a zarazem ulubionych tradycji w naszym kraju. Wiadomym jest, że Polacy potrafią się bawić, a co za tym idzie urządzać imprezy, na których goście szampańsko spędzają czas. Obecnie coraz częściej gościcie przyjaciół spoza kraju. Ma to związek z migracjami zarobkowymi, wyjazdami w celach naukowych i zawieraniem znajomości w krajach, w których zamieszkujecie. Osoby te, nierzadko są pod dużym wrażeniem, jak wspaniale potraficie celebrować uroczystości. Zadziwiają ich również tradycje weselne, które nierzadko są dla nich barwne, wesołe i zaskakujące.

Wprowadzanie lokalnych tradycji doskonale wpisuje się w śluby w stylach rustykalnym, wiejskim. Warto byście pamiętali, że obrzędy są mocno zakorzenione we wspomnieniach szczególnie osób starszych. Potrafią nie tylko bawić, ale i wzruszyć np. dziadków, którzy pamiętają je ze swoich wesel.

Jednakowoż jest jedna rzecz, która jest nieodłącznym elementem polskiego ślubu i pojawia się zawsze. Ciężko ją nazwać tradycją, a jednak... Jest to alkohol na wesele. W Bielsko-Białej, Zakopanem czy na Helu – impreza bez alkoholu praktycznie jest nie do pomyślenia.

Alkohol na wesele Bielsko-Biała

Jeśli przygotowujecie się do organizacji wesela, zaczynacie się interesować salami weselnymi w okolicy, przygotowanymi tam posiłkami (lub cateringiem) oraz rozglądacie się za sklepem z alkoholami. W Bielski Białej jest ich sporo. Często ze względów ekonomicznych szukacie hurtowni alkoholu w Bielsku Białej, gdyż ceny uzyskane w niej, pozwolą na zaoszczędzenie paru złotych.

No dobrze. Ale jak to jest z tym alkoholem na wesele i gdzie go szukać?

Wiadomo, że nieodzownym elementem wesela jest alkohol. Już od chwili gdy jako Para Młoda wkraczacie na salę weselną, pojawia się w postaci wina musującego lub szampana. Ilość wypijanego trunku jest niewielka, gdyż jest jedynie symbolicznym toastem za wasze zdrowie. Przyjmuje się, że jedno wino (szampan) wystarcza dla 6-7 osób. Po zajęciu przez gości miejsc przy stołach i zjedzeniu obiadu, wznoszony jest toast wódką, winem lub innym preferowanym alkoholem.

Sklep z alkoholami - wódka na wesele Bielsko-Biala

Korzystając z oferty, którą przygotuje hurtowna alkoholu, mając wesele w Bielsku Białej, możecie być pewni, że wódki zarówno białej jak i smakowej, wina i alkoholi dla prawdziwych smakoszy (takich jak whisky czy bourbon) na pewno na przyjęciu nie zabraknie. Pracownik, którego zatrudnia hurtownia alkoholi, dla waszych gości w Bielsku Białej, po zapoznaniu się z danymi dotyczącymi ilości zaproszonych osób i poznaniu preferencji alkoholowych, dobierze wam zaspokajającą ilość potrzebnych trunków. Uwzględni dodatkową ilość wódki na wesele w Bielski Białej, która będzie mogli przeznaczyć na prezenty czy nagrody w konkursach. Nie zapomni o najmłodszych oraz tych, którzy alkoholu nie piją. Dużym plusem jest to, że Grupa Grabiec posiada własny transport i zamówiony przez was towar zostanie dostarczony na miejsce.

Profesjonalna pomoc w dniu tak ważnym jak ślub, jest nieoceniona. Nawet najbardziej zaangażowani świadkowie, ukochana rodzina, wspaniała przyjaciółka, słowem nikt - bez fachowej wiedzy i znajomości branży ślubnej, nie pomoże wam tak jak pracownik hurtowni. Ze swoją wiedzą, doświadczeniem w zakresie popularności alkoholi i napojów bezalkoholowych. Pomoc specjalisty będzie w tym czasie nieodzowna, co znacznie wpłynie na wasz spokój i dobry nastrój.

Hurtownia alkoholu Bielsko-Biała

Grupa Grabiec jest istniejącą od 1989 roku hurtownią alkoholu. Od wielu lat skupia się na usługach związanych z kompleksowym zaopatrzeniem wszelkich imprez, a w szczególności wesel. Wykwintne alkohole najwyższej jakości? Mamy. Popularne niskobudżetowe trunki? Także są. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i przygotowanie oferty, która będzie pasowała dokładnie do typu organizowanej imprezy. Dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową. Pomożemy każdemu.

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090