MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Śląsk Hurtownia alkoholi Gliwice

Hurtownia alkoholi Gliwice

Kiedy rozmawiamy o alkoholu na wesele, nie mamy jak kiedyś na myśli produkcji bimbru czy rozrabiania spirytusu. Obecnie podniebienia gości są na tyle wymagające, że byłoby to zwyczajnie nieeleganckie i pozbawione taktu, by uraczyć ich trunkiem własnej produkcji pędzonym w garażu. Część młodych decyduje się na zatrudnienie specjalisty od przyjęć, który obeznany w zasadach savoir-vivre, doskonale trafia w gusta gości. Co jednak, jeśli zdecydujemy się samodzielnie zorganizować nasze wesele? Przede wszystkim należy znaleźć odpowiednią hurtownię alkoholi, zatrudniającą doświadczonych w temacie sprzedawców.

Gdy potrzebna jest wódka na wesele w Gliwicach

Jeśli organizujecie przyjęcie, eksperci z hurtowni należących do Grupy Grabiec, okażą się nieocenioną pomocą. Służą doradztwem dotyczącym trunków na wszelkiego rodzaju wesela - od kameralnego, po plenerowe, aż po tzw. „pompą.”

Wiadomo, że według „dobrego smaku” podczas picia alkoholi, jedynym trunkiem którego spożycie "do dna" uznaje się za dopuszczalne, jest wódka czysta. Wydawać by się mogło, że marka nie ma znaczenia - „czysta, to czysta”. Nic bardziej mylnego! Ale spokojnie. Nasi sprzedawcy zadbają o to, by butelka np. świetnie komponowała się z dekoracją stołów, a jej zawartość trafiała w najbardziej wysublimowany gust. Powiedzą jaki gatunek jest na topie, a jakiego lepiej nie podawać, by uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości nazajutrz.

Hurtowania alkoholi radzi – w Gliwicach chcą pić whisky na weselu - single malt czy mieszaną?

Może pokrótce jaka to różnica. Whisky single malt powstaje z tylko jednego rodzaju słodu (zazwyczaj jęczmiennego) i rozlewana jest do butelek z jednej beczki. Natomiast blended jest whisky mieszanką z różnych destylatów, a nawet odmiennych destylarni.

Podczas zakupu whisky na wesele, warto pomyśleć o bardziej wyszukanych gustach naszych gości i zakupić chociaż jeden rodzaj whisky single malt. To propozycja dla prawdziwych koneserów, której nie serwujemy w drinkach.

Jeśli kupujecie więc alkohol na wesele w Gliwicach, przedstawiciele z hurtowni najlepiej doradzą, który rodzaj wybrać, by rozsmakować i rozkochać w whisky amatorów mocniejszych trunków.

Wino – tego alkoholu na weselu w Gliwicach zabraknąć nie powinno

Robiąc listę zakupów należy pamiętać o gościach, którzy najbardziej docenią obecność dobrego wina. A tych mamy cały bukiet: białe, czerwone oraz różowe. Wytrawne i słodkie oraz połówki (półwytrawne i półsłodkie). Część nadaje się do deserów. Część pija się jedynie do mięs. Dlatego warto zadbać o odpowiednią dostępność z każdego rodzaju.

Sprzedawcy hurtowni z Grupy Grabiec po raz kolejny przyjdą z pomocą i udowodnią swój profesjonalizm. Jeśli nie wiecie na jakie wino się zdecydować, dobrze wybraliście.

A na koniec - nie ma toastu bez szampana!

Ta chwila jest szczególnie uwieczniana na fotografiach i filmach weselnych, dlatego ważny jest każdy detal. Dlaczego? Trudno o pozytywny efekt, kiedy otwierający szampana zbyt długo mocuje się z korkiem. Pięknie prezentująca się butelka to nie wszystko. Najważniejszy jest smak. W końcu nie chcemy skrzywionych twarzy na fotografiach z tego wyjątkowego momentu.

Zapewniamy, że i w tej kwestii nasi przedstawiciele okażą się niezwykle pomocni. Ich staranne szkolenie jest naszym priorytetem. Chcemy, by goście weselni klientów długo oraz dobrze trunki z wesela wspominali! Dlatego jeśli mieszkasz w Gliwicach hurtownia alkoholi będzie najlepszym wyborem.

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17 ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090
kontakt@grupagrabiec.pl
Ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek
Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat
Zadzwoń: 795-034-090