Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Świętokrzyskie Hurtownia alkoholi Starachowice

Hurtownia alkoholi Starachowice

Kiedy większość rzeczy z listy weselnej została już przemyślana lub przygotowana, warto na chwilę skupić się na temacie jakim jest wódka na wesele. Starachowice mogą się nieźle zdziwić, jeśli teraz „machną ręką” i stwierdzą, że to można zrobić już przed samą uroczystością. Oczywiście, że można. Pytanie tylko brzmi czy warto? 

Po pierwsze cena – obecnie każda wizyta w sklepie = wyższa kwota do zapłaty, więc zapewnicie sobie nieprzyjemne „palpitacje serca”, gdy nadejdzie pora płacenia. Po drugie dostępność – może się okazać, że sklep z alkoholami (Starachowice mają ich kilka, ale z wyborem bywa różnie), nie ma ani takich trunków o jakich myśleliście, ani w odpowiednich ilościach. Będziecie musieli jeździć między punktami, by skompletować w całości swoją listę. Po trzecie - na pewno coś wypadnie Wam z głowy i tym sposobem np. zostaniecie bez wina musującego na powitalny toast. A po czwarte – czy na pewno chcecie się np. martwić o to, co będzie jak potłuką się butelki i skąd wziąć teraz czas i auto, aby je wszystkie przewieźć? Zamiast fundować sobie stresujące „atrakcje”, lepiej już dziś zajrzyjcie na stronę hurtowni alkoholi Grupy Grabiec.

Grupa Grabiec, czyli dlaczego nie ma z nami szans żaden sklep z alkoholami? Starachowice dowiedzą się też czym jest wygoda

Zacznijmy od cen, które często mają ostateczny wpływ na to co kupujecie. Myślicie że nie można połączyć jakości z oszczędnościami? Widać jeszcze nie kupowaliście u nas! Zapomnijcie o sklepowych narzutach i marżach. Mamy towar bezpośrednio od producentów, dlatego możemy Wam zaproponować najlepsze ceny na rynku. Przy większych zakupach możecie nawet uzyskać dodatkowy rabat. 

Inną (równie ważną) kwestią jest dostępność. Na bieżąco uzupełniamy magazynowe zapasy, abyście nie tylko mieli w czym wybierać, ale i zyskali pewność, że dostaniecie u nas nie tylko to czego chcecie, ale i w ilościach jakie są Wam potrzebne. 

Dbamy o szeroki wybór. Jako hurtownia alkoholu (Starachowice mogą nas odwiedzić osobiście lub wybrać wygodniejszą formę zakupów on-line), trzymamy „rękę na pulsie”. Znajdziecie na naszych półkach najbardziej popularne wódki weselne, nowości oraz klasyki. Rozszerzamy wciąż asortyment, zarówno o alkohole zagraniczne jak i produkcje krajowe. Wyszukujemy „perełek” na rynku i staramy się „zarazić” Was ich jakością. 

Możecie też wybierać nie tylko wśród brandów, ale nawet np. kolorów flaszek czy ich kształtu. U nas nie ma rzeczy niemożliwych. 

Na naszą ofertę składają się:

 • wódka na wesele (Starachowice są wierne „tradycji”),
 • wódka smakowa (tzw. kolorowa), 
 • piwo (także w wersji bezalkoholowej), 
 • wina (musujące na pierwszy toast, czerwone, białe, różowe, słodkie i wytrawne oraz bezalkoholowe), 
 • whisky, whiskey, likiery, giny, rumy, etc.  

Wybierajcie więc i miksujcie jak Wam się podoba. 

Inny alkohol na wesele. Starachowice szukają u nas porady

Wiecie już o cenie, dostępności, wyborze. Czym jeszcze możemy Was skusić? Oczywiście bezapelacyjnie najmilszą i najbardziej fachową ekipą ekspertów. Jeśli tylko macie jakiś problem i zastanawiacie się np. nad tym:

 • jaka wódka jest obecnie najpopularniejsza,
 • jaka nowość może przyjemnie zaskoczyć gości, 
 • jak przeliczyć potrzebne ilości alkoholu (szczególnie butelek wódki weselnej),
 • o czym mogliście zapomnieć (np. winie na powitanie, wyborze dla abstynentów i dzieci, uzupełnieniu baru dla barmana, etc.),
 • jak dobrać trunki do menu, pory roku, 
 • etc., 

chętnie Wam w tym pomożemy. 

Ostatni – lecz nie mniej ważny powód, dlaczego nasza hurtownia alkoholi dla Starachowic jest najlepszym rozwiązaniem, to fakt że nie tylko działamy online (a więc oszczędzacie na dojazdach), ale także że posiadamy własną flotę aut dostawczych. Wystarczy że uzgodnicie z nami szczegóły, a dostarczymy zakupy od nas (spełniające minimum logistyczne) w dowolne miejsce Polski. Nie musicie martwić się czy macie odpowiednio duże auto, czas czy miejsce na magazynowanie butelek. Odpada obawa co jeśli butelki potłuką się w transporcie. Wy kupujecie, my robimy resztę. 

Czekamy pod telefonem i mailem. Kupicie raz i polecicie nas  znajomym – zrobimy wszystko by tak się stało. Serdecznie zapraszamy. 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090