Oferta ważna do 26 MARCA lub do wyczerpania zapasów!

Wszystkie ceny podane na stronie są ostateczne i nie podlegają negocjacji!

MENU
Grupa Grabiec

Hurtownia Alkoholu

Strona jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.
Potwierdź poniżej, że jesteś osobą pełnoletnią podając datę swojego urodzenia:

Nasza oferta

Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Hurtownia alkoholi Warmińsko-Mazurskie Hurtownia alkoholi Szczytno

Hurtownia alkoholi Szczytno

Weselna moda podlega ciągłej rotacji. Zmieniają się trendy i to co jednego roku jest absolutną „koniecznością” w kolejnym  sezonie może już należeć do kategorii „faux pas”. Rzeczy które kiedyś stanowiły zaskakujące nowości, stają się (przynajmniej na jakiś czas) punktami obowiązkowymi (np. barmani czy foto budki). Ciężko się w tym wszystkim połapać, kiedy na głowie macie jeszcze tyle spraw do załatwienia, jak np.:

 • wybranie motywu przewodniego,
 • doprecyzowanie menu,
 • decyzja zespół czy dj,
 • przymiarki sukni i/lub garnituru, etc. 

W tym całym rwetesie tylko jedna rzecz jest niezmienna i trwała. Jest nią wódka na wesele. Szczytno wie, że jedne jej marki mogą wyprzeć inne, ale co jak co, wesele bez wódki to wciąż abstrakcja. Łapiecie się teraz za głowę? Że niby skąd macie wiedzieć jak nie popełnić gafy i wybrać najlepszy alkohol na wesele? Szczytno – od tego macie nas!

Grupa Grabiec – internetowa hurtownia alkoholu

Szczytno już nawet nie musi się martwći jak do nas trafić. Wystarczy, że wejdziecie na stronę internetową. Tu bez problemu sprawdzicie dostępność, porównacie ceny, zorientujecie się w asortymencie.  

Zakupu weselnej wódki nie zostawiajcie jednak na ostatnią chwilę. Warto za dobrym alkoholem rozejrzeć się jak najszybciej. Jeśli czujecie się zagubieni, jesteśmy po to by pomóc. 

Dlaczego warto kupować u Grupy Grabiec? Na rynku działamy od 1989 roku, a od kilku lat znajdziecie nas także online. To duże ułatwienie, gdy zakupów możecie dokonać na spokojnie, nie ruszając się z domu. 

Zapomnijcie o monopolowych. Nawet jeśli najbliższy sklep z alkoholami (Szczytno kilka ich posiada) jest tuż za rogiem, to i tak nie warto w nim przepłacać. Znacznie taniej Was wyjdzie kupowanie u nas.

Robimy co w naszej mocy, aby mieć najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Wiemy jak wiele czeka Was wydatków, więc ten jeden niech nie będzie dla Was nieprzyjemnym zaskoczeniem.

U nas nie musicie martwić się też o dostępność. Nie tylko mamy tanio, ale i dużo. Na bieżąco uzupełniamy zapasy magazynowe, aby nie zabrakło wybranej przez Was wódki na wesele. 

Szczytno dostanie u nas nie tylko topowe i/lub niszowe gatunki czystej. Specjalnie dla Was naszykowaliśmy spory asortyment alkoholu na wesele w tym:

 • wódek smakowych,
 • win (w tym musujących na pierwszy toast i w wersji bezalkoholowej),
 • piw (także 0,0%),
 • rumów, ginów, whiskey, whisky, etc. 

Wódka na wesele – Szczytno ma wybór

Nie tylko możecie wybierać między brandami czy składnikami (na bazie pszenicy czy np. kukurydzy). Mamy wódkę weselną w butelkach przeźroczystych, matowych, czarnych, wąskich, pękatych, itd.  

Tym co jeszcze nas wyróżnia na tle konkurencji, jest fachowa i profesjonalna obsługa. Nasi pracownicy udzielą Wam wszelkich potrzebnych informacji:

 • poznacie jaka wódka jest na topie,
 • jaka warta jest uwagi,
 • jakie ilości powinniście zakupić...

Nie zapomną o niepijących i dzieciach, dobiorą alkohol na wesele (Szczytno naprawdę może na nich liczyć) pod:

 • menu
 • czy porę roku.

Przypomną Wam o dodatkowych butelkach wódki na:

 • „bramki”,
 • nagrody w zabawach i oczepinach,
 • dla barmana itd.

czy o winie musującym na powitalny toast. 

To nie koniec. Mamy własne samochody dostawcze, więc zapewniamy transport dokonanych u nas zakupów. Wystarczy że ustalimy szczegóły i dowieziemy towar w wybranym terminie i w dowolne miejsce w Polsce. Odpadają Wam wszystkie problemy logistyczne, typu czym i jak przewieziecie wódkę na wesele (Szczytno już się tym nie martwi) czy gdzie będziecie magazynować alkohol.  

Pozostaje nam tylko życzyć zakupów (nie dodamy udanych, bo te Wam gwarantujemy). 

Pobierz cennik

Aby pobrać cennik podaj swój adres email w polu poniżej oraz potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Mam ukończone 18 lat

PUNKT WESELNY CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (W DNI ROBOCZE) W GODZINACH 9-17
ODBIÓR OSOBISTY - W KOLEJNY DZIEŃ ROBOCZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA W GODZINACH 9-17

+48 795 034 090 kontakt@grupagrabiec.pl ul. Aleja Parkowa 14, 32-660 Chełmek Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Zadzwoń: 795-034-090